Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok tenni az ellen,...

Mit tudok tenni az ellen, hogy rémálmomban mindig a sötét óceán mélyén vagyok és fuldoklom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírok aludni, annyira rettegek, hogy körbevesz a hatalmas nagy, sötét víztömeg és ki tudja mik úszkálnak benne körülöttem.

Már ébren is kiráz a hideg tőle és görcsöl a testem, mert úgy érzem, hogy bármelyik pillanatban ott teremhetek az óceán mélyén. Zuhanyzás közben nem merem becsukni a szemem, mert úgy érzem, hogy hirtelen ott vagyok több ezer köbkilométer víz alatt és körbevesz.

Mit tudok ez ellen tenni? Kezdek kicsit megőrülni... :(((



2017. jan. 8. 00:52
 1/4 anonim válasza:
0%
tanulj meg úszni..
2017. jan. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És több kilométerrel a víz alatt mit érek vele?

Akkor is rettegtem, amikor Bear Grylls egy lakatlan szigeten volt, aztán épített egy tutajt, amivel az éjszakát kint töltötte az óceánon, a bálnák meg ott úsztak körülötte és teljesen ki volt nekik szolgáltatva.

Egy gyenge tutajon lebegett a nagy semmi közepén és alatta kilométeres, sötét víztömeg, tele hatalmas nagy lényekkel.

Ahogy leírom, már kiráz teljesen a hideg....

2017. jan. 8. 00:58
 3/4 anonim válasza:
Nekem is voltak hasonló rémálmaim régebben. A megoldása álltalában az álom tudatos legyőzése. Álmodban ha nagyon akarod bármit megtehetsz, tehát ússz\repülj fel. De ha nem megy semmiképp se a kijutás, akkor megpróbálhatod kényszeríteni magadat, hogy felébredj.
2017. jan. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyél lámpát.
2017. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!