Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a rosszabb? Folyamatosa...

Melyik a rosszabb? Folyamatosan ejszakazni vagy 3 muszak?

Figyelt kérdés
A neten csak olyan kutatasokat talaltam, ahol a 3 muszakban dolgozokat figyeltek meg. Viszont mi a helyzet azokkal akik pl. 1 éven keresztul csak ejszakas muszakba dolgoznak? Melyik a kisebbik rossz?
2017. jan. 9. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem inkább a társas dolgaidhoz igazítsd. ami rossz ha te délután/este dolgozol vagy alszol. mert akkor nem tudsz találkozni másokkal, akiknek akkor van szabadidejük.


egyébként én volt, hogy éjszaka fenn voltam évekig és nekem jó volt. a legnagyobb előnye a bulizás. mert amikor te mész bulizni az éjszakába te leszel a legfrissebb, simán bírod reggelig, sőt még akkor is friss vagy :D az a durva, hogy még ivás nélkül is egész jó így. mert nem kell átütni a fáradságot. de inni is jobb nyilván.

2017. jan. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 3 műszak rosszabb, mert nem alakítható ki rendszeres életvitel.
2017. jan. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!