Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Magne B6 segíthet?

A Magne B6 segíthet?

Figyelt kérdés
Elég feszült vagyok mostanában, nem tudok jól elaludni, hülyeségeken jár az agyam. Nem akarok egyenlőre drasztikus megoldást, arra gondoltam elkezdek Magne B6ot szedni. Segíthet valamit, tapasztalatok?

2017. jan. 9. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített. Ha nem válna be akkor javaslom a Sedatif pc-t, vény nélkül kapható, nem lehet rászokni, kisbabák is kaphatják úgyhogy gondolhatod hogy nem drasztikus. Ha magneb6-ot szedsz akkor várnod kell pár hetet, hónapot mire állandósul a hatása, a Sedatif Pc gyorsabb megoldás lehet, mivel az kifejezetten erre van, nem csak vitamin. Nem akarlak rábeszélni de mivel ez nem drasztikus szer ezért gondoltam megemlítem.
2017. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Segíthet. Érdemes kiegészíteni citromfű, orbáncfű, levendula, macskagyökér és esetleg komló teájával, akár ezek keverékével vagy amelyiket szereted közülük.
2017. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is szedtem, ha nem súlyos az álmatlanságod, akkor segíteni fog. A magnézium jót tesz a szívnek is, csak előnyödre válik, ha szeded.
2017. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem álmatlanságot okozott már egy hét szedése után. Elmondtam a háziorvosnak, és ő nem javasolta a Magne B6 ot. Helyette a Magnosolv-ot javasolta. Gyógyszertári minőségű, és lényegesen olcsóbb...
2017. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A jó minőségű magnéziumkészítmények sokat javíthatnak az életminőségen (ahogy az előző, én is a Magnosolvot tudom javasolni). Ahogy már írták korábban, az szív- és érrendszert is támogatja, segít a feszült izmok ellazításában, az elalvásban is többek között.


Én szorongásos tünetek okán kezdtem el szedni, és a következőket tapasztalom másfél hónap után:

- Kevesebb izomfájdalom

- Jobb alvásminőség

- Kevesebb fejfájás

- És ami a legfontosabb: majdnem teljesen megszűnt az állandó heves szívdobogás-érzetem.


De a magnézium mellett valóban ajánlott a már korábban leírt gyógynövény-készítmények kipróbálása is. Hajrá, hajrá! :)

2017. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit még tudnod kell, hogy a magnézium gátolja a vas felszívódását (nálam ez okozott vashiányt), ha hetekig szeded, akkor érdemes vasat is szedni, de egyiket reggel, másikat este, mert ha egyszerre veszed be, a vas nem tud felszívódni.
2017. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Elkezdtem szedni, remélem segít majd.

2017. jan. 11. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!