Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyentől meglehet "őrülni"?

Ilyentől meglehet "őrülni"?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon jó magaviseletű,ha nem is színjeles,de 3-4-es egy két tantárgyból 5-ös tanuló voltam,az érettségim is nagyon jó lett,de utána rossz szakmába kezdetem,elején még lelkes voltam,majd a motivációm gyorsan elfogyott,2. évre már egy teljesen kifordult,rossz indulatú ember lettem,mindig segítettem ha kellett,de már olyan emberbe is belerúgom akinek pont segíteni kellene,már a tanárral is vitatkozom,és mivel megtaláltam a gyenge pontját ( ha valaki megbukik a osztályban akkor repül,és én pont bukásra állok ( szándékosan)) így ezt ki is élvezem,és ez a baj,élvezem hogy rossz vagyok,ha hazaérek akkor minden jó,kipihenem a nap fáradalmait,de nyomaszt hogy én nem ilyen ember voltam és szeretnék olyan lenni mint régen.
2017. jan. 13. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

"de utána rossz szakmába kezdetem"

itt a hibapont- ezen nem tudsz változtatni? mást tanulni?

vagy a szakmán belül érdekesebb helyet -munkát találni? mi a szakma? mi szerettél volna lenni 2-3-4 éves korodban - a legrégebbi, amire emlékszel? mit olvasol?

2017. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3-4 éves korodban? hát, én 6 éves koromban autóversenyző és filmrendező akartam lenni. szerintem ne menj vissza olyan messzire. inkább fejezd be a sulit, jobb egy biztos pont, mint belevágni egy újba, amit lehet megint rosszul választasz. én több ilyen döntés után mondom ezt neked. habár bagoly mondja, mivel én is otthagytam, amikor nem érdekelt.. később kiderült kár volt, viszont nem bántam meg, mert volt okom rá. nos, te életed. éld úgy, hogy a legjobb legyen.
2017. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a rosszindulatúságba bele lehet őrülni. Nem ajánlom neked, hogy ilyen legyél!
2017. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hu arra nem igen emlékszem,eü-snek tanulok jelenleg,de sose érdekelt csak valahogy belekeveredtem,a társadalom tudomány az szokott nagyon érdekelni amúgy.
2017. jan. 13. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!