Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongásos pániktohamot...

A szorongásos pániktohamot meglehet valahogy állitani gyógyszer nélkül vagy vény nélküli gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus tud tanítani olyan gyakorlatokat, amiket be kell gyakorolni és ha úgy érzed, hogy közeleg a roham, tudod alkalmazni. Ez sokféle lehet, pl. egy gondolat végigvezetése tudatos, egyenletes lélegzéssel. A körülötted lévő emberek észre sem fogják venni, hogy valami bajod van.

De ebben kérd szakember segítségét.

2014. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Békési Vivien válasza:
Persze, hogy lehet! Én is kigyógyultam belőle! Ha szeretnéd szívesen leírom neked privátban, hogyan. :) Mindenki azt hiszi a pánikbetegségről, szociális fóbiáról és depresszióról, hogy "halálos" betegségek...dehogy is. Mind háromban benne voltam és itt vagyok élő példának én is, hogy gyógyszer nélkül kilábaltam mindből. :)
2014. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
B komplex vitamin és magnézium. :)
2020. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!