Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns (este) mellé...

Antidepresszáns (este) mellé miért kell reggel is meg este is nyugtatót szedni?

Figyelt kérdés
Este elalvás előtt kell bevenni az antidepit, 2 szem nyugatóval, + nyugtatót még reggel is kell, azaz napi 3 szemet, miért kell ezt így?
2017. jan. 14. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezd a dokit, de nyilván rásegít az antidepresszánsra a stressz csökkentésével
2017. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a doki ezt tegnap írta ki, tegnap vettem be először, de nagyon durva volt.

3 hét múlva megyek vissza, ezért írtam ki ide a kérdést.

biztos van, aki így szedi, és tudja a választ.

2017. jan. 14. 13:50
 3/9 anonim ***** válasza:
én is szedek antidepresszánst és nyugtatót, mindkettő javít a közérzetemen
2017. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a nyugtatóval pozitívabban éled meg a dolgokat, ezért hosszú távon a pozitívabb élmények segítenek.

ha csak most kezdted akkor persze erősebben érzed a hatást

2017. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
te szeded? milyen volt először bevenni, erre emlékszel?
2017. jan. 14. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
mikor először vettem be frontint akkor nagyon felszabadult lettem, csökkentek a gátlásaim(kventiaxot is szedek de az inkább simán csak nyugodttá tesz illetve segít elaludni)
2017. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én tegnap este vettem be az első Yarocent.

azt mondta a doki, ez nyugtat, altat, meg mellé 2 szem Xanax szintén.


olvasgattam róla, azt írták, annyira kiüt, hogy még az ébresztőt se hallanám meg, na jó, gondoltam, még szerencse, hogy hétvége van.


direkt fél 7kor vettem be, úgysincs semmi dolgom, üres az életem. másfél óra után még semmi, nem hogy nem aludtam, de 10 másodpercet sem bírtam ugyanabban a pózban lenni, állandóan kényszeresen mozognom kellett, így másfél óra után bevettem egy altatót, az altatott el.

tehát az előző 3 szemnek nem hogy nem sikerült, de még inkább nyugtalan lettem tőle.

2017. jan. 14. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet van ilyen mellékhatása. a kventiax például szívddobogást és nyugtalanságot okoz nagyobb mennyiségben
2017. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az antidepi felerősíti a tüneteket (amire szeded) pár nap után. Ezért kell a nyugtató, mert nélküle a helyzet elég durva tud lenni (pláne, ha már előtte sem volt matyóhímzés). És mivel a nyugtató hatása pár óra után kimegy, legjobb több részletben szedni, hogy lefedje a napot.
2017. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!