Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásra valamilyen gyógyszer?

Szorongásra valamilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés
A pszichiáter által felírt antidepresszáns nem segít, xanax-ra nem akarok rá szokni és az se segít rajtam. A gondolkozz pozitívan se! Valamilyen gyógynövény, vagy valamilyen gyógyszert tudtok, alkalmaztok? Köszönöm
2017. jan. 18. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Népi magyar gyógyászat: pálinka, unicum.
2017. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, mert az alkohol majd megoldja a gondokat!
2017. jan. 18. 15:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Leszarom tabletta
2017. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a komoly válaszokat! Büszkék lehettek magatokra! Hasznos tagjai vagytok a társadalomnak!
2017. jan. 18. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha az orvos által felírt gyógyszer nem segít, akkor ő tud felírni másikat. Van, akinek csak a 4., 5. gyógyszer válik be.

Azt írod, az alkohol nem oldja meg a gondokat.

Meg fogsz lepődni: a gyógyszer sem!

A gondjaid ugyanúgy megmaradnak.

A Xanax nekem sem segített, még csak meg sem nyugodtam tőle, viszont már 2-3 hét után elvonási tünetek jelentkeztek, nagyon durva volt néhány éjszakám...

Én még csak 4 napja szedem az antidepresszánst, de nagyon reménykedem benne, és kivárok, mivel több hét után jelentkezik a hatása. Te mióta szeded? Nem lehet, hogy azonnal csodát vártál tőle?

2-4 hét, mire bármit is érzel.

Én annyira a padlón vagyok, hogy már életem sincs...

Ebben az egyben tudok most hinni, ettől várom a megváltást, a pszichoterápiától.

5 nap múlva megyek először pszichológushoz, oda is a pszichiáter küldött el, őhozzá meg 2,5 hét után kell visszamennem.

A Xanaxot is felírta az antidepi mellé, de egy szem antidepi mellé napi szem Xanax, és kómás vagyok tőle, meg én sem akatrok rászokni, ezért sajnos eltértem a javaslattól és csak napi 1-et merek bevenni. Hiszen ugye a fő hatást nem a X fogja majd okozni.

A "gondolkozz pozitívan" meg "menj el futni" típusú válaszoktól én is falra mászok, mert aki ilyesmit javasol, az még nem élte át ezt a mélységet, és nem is tudhatja, hogy a körülményeim még ezt sem engedik, hogy elmenjek futni pl.

Gyógynövény semmi esetre sem lesz erősebb vagy hatásosabb, ezt felejtsd el. csak gondolj bele, hogy azt lépten-nyomon lehet kapni, recept nélkül, az antidepit meg alapból még a háziorvos sem írja ki, ahhoz nehezebb hozzájutni.

én egyébként megpróbálkoztam az orbáncfűvel, igaz annak is több hét a hatása, és nem tudom, hogy volt-e bármi köze ahhoz, hogy már nem bőgök naphosszat, vagy e nélkül is ugyanez történt volna. sírni már nem tudok, de ettől nem oldódott meg semmi, ugyanúgy a padlón vagyok.

citromfű-teát már lassan 3 hónapja iszom, ez elvileg idegességre van, meg nyugtató-altató hatása is van, hát 3 hónap alatt sem éreztem semmit, ugyanúgy forgolódtam órákig, max altatóval tudtam elaludni.

Most meg 4 napja az antidepi + xanax kombóval.

szóval az a lényeg, maradj orvos által felírt gyógyszernél, csak ha a jelenlegi nem vált be, akkor ezt mondd el neki, és próbáljatok ki másikat.

2017. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a számot nem vette be. szóval 1 szem antidepi mellé napi 3 szem xanaxot kéne szedni.
2017. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2 hónapja szedem az antidepit de nem csak èn nagyon sokan nem fogják kivárni a 4.ik 5.ik antidepi hatását!
2017. jan. 18. 17:54
 8/13 A kérdező kommentje:
Van egy gyógynövényem ami működik valamennyire és még egy reményem amit hamarosan ki fogok probalni
2017. jan. 18. 17:56
 9/13 anonim ***** válasza:

az lehet, hogy nem akarják kivárni, de akkor mégis mit csinálnak?

nekem ez még csak az első fajta, remélem be is válik, még nem tudok véleményt mondani.

itt olvastam, hogy van, akinek több félét is ki kell próbálnia.

mi az a növény?


most azon gondolkozok, hogy sokan nem fogják kivárni...de tényleg, akkor mit tesznek? öngyilkosok lesznek? mert a probléma nem oldódik meg. az enyém sem.

és semmit sem tudok tenni.

2017. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Melyik hatóanyagú antidepi ez ?
2017. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!