Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongásra,...

Generalizált szorongásra, szociális fóbiára nektek milyen gyógyszer vált be?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy komoly betegségből kifolyólag alakult ki generalizált szorongás . Akkor Spitomin-t irt fel a doki .Jó is volt . Manapság már nem szedek semmit .:-)
2014. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cipralex+frontin.
2014. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is testi tünetekből alakult ki, bár nem komoly betegség miatt. Én Rivotrilt és Velaxint kaptam rá, reménykedem. :)
2014. szept. 4. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem segített a futás, úszás és éneklés.
2014. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok . Nekem komoly neurológiai betegségem volt :s ... A rivotrilt eleinte nekem is kellett szednem a spitomin mellett ,fokozatosan (!) hagyhattam el a gyógyszereket . Te kérdező hogy állsz jelenleg a szorongással ? Nekem szerencsére ahogy felépültem ,úgy múlt el fokozatosan .
2014. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem gyomorbetegségem van, de semmi komoly. Viszont erre (mindenféle gyomortünetre) szorongtam rá annyira, hogy többször kellett a sürgősségire mennem miatta. Most jobb a szorongás, a Rivotril mellett, és én is elkezdtem futni, mert javasolta a pszichiáter (már nem nyom le annyira a gyógyszer, így ma tudtam elkezdeni).
2014. szept. 4. 21:33
 7/7 anonim válasza:
Paroxat 20mg/nap, este 0,5 frontin alvashoz.. Az elso 2 het durva volt, felerositett mindent, szedni kell melle szorongasoldot (en akkor 3*0,5 frontint szedtem - 2naponta csokkentessel maradt az esti) aztan jobb lett!
2016. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!