Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet az, hogy két hete...

Miért lehet az, hogy két hete semmi erőm, kedvem pakolni, takaritani a lakásban csal ülök a kupiba?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 10:03
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
Lehet vitaminhiány is az oka. Tudod: ép test, ép lélek.
2017. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami lelki izé inkább, csak nem tudom beazonositani az okát.
2017. jan. 19. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fásultság. Talán sokat foglalkoztál mostanában a kötelességekkel, és keveset az örömökkel. Nem tartod eléggé a kapcsolatot a barátaiddal. A párkapcsolatodban gondok vannak. Ezek pl. mind lehetnek okok. Menj el bulizni, rázd fel magad, randizz a pároddal, vagy csak sétálj egy nagyot a levegőn, természetben. Rendbe jössz. A tél erre amúgy is ráerősít, ilyenkor gyakoribb a letargia.:)
2017. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Persze. A testi kimerültség okozhat lelki izét. Kihatással van arra is.
2017. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tél miatt lehet depressziód vitaminhiány okozhatja..
2017. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Testileg vitamin- vagy vashiány, mozgás hiánya, lelkileg a siker, elismerés hiánya, stressz. Próbálj kimozdulni, sportolj, sétálj, egyél sok gyümölcsöt. És a pozitív gondolatok sem ártanának.
2017. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K...László ***** válasza:
Nálam ez évek óta tart. Vettem eldobható papírtányérokat, meg egy szendvicset szalvétáról is meg lehet enni. Ha lehet, nem termelek mosatlan edényt, mert az 2 hétig ott lesz, ha nem mosom el még az utolsó falat lenyelése közben, de akkor meg kinek van kedve. A szennyest egyből mosógépbe dobom, vagy egy hétig az ágy mellett lesz a földön. Az asztalokra semmit nem rakok le, kis kartondobozaim vannak az asztalon, és ha letennék valamit, azt abba rakom. Asztalt takarítani csak azért nincs kedvem, mert a 2 éves cuccoknak egyenként kell helyet keresni, meg arrébb teszegetni őket, de így simán lehet takarítani akár naponta is. A padlóra, ha lehet, nem teszek le semmit, mert porszívózni azért nics kedvem, mert a lerakott dolgoknak helyet kell keresgélni, és a szombat délelőtt, de még a vasárnap reggel is ezzel tellik, és délután már a fenének van kedve takarítani, amikor hétfőn meló, és még nem kapcsolódtam ki, nem pihentem, és tök egyedül vagyok, senki nem hajt, én meg dolgozom otthon is, mint egy gép. Ha mindig akadálymentes a talaj, secperc kiporszívózok. A fürdőszobában a wc mögött már térdig érő húgykő van. Már vettem tisztítószert, még gumikesztyű kell, és hát ott 2 hete kezdtem elpakolni a földről, és helyet keresni, és ott ezért nincs még tisztaság, mert a pakolásnak fél évvel az elgondolás után álltam neki, annyira nem volt kedvem, meg ötletem, hova tegyem onnan a sok sz@rt.
2017. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tiborunk válasza:
Talán hamarosan meg fogsz halni, és a tétlenségre gyúrsz pillanatnyilag, Vizsgáld meg magad ha nem tartod magad menthetőnek még mindig kérhetsz segítséget is hátha visszatér az életerőd , vagy már elhasználtad?
2017. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!