Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segitsen! Egyedul...

Valaki segitsen! Egyedul erzem magam, nincs senki akivel beszelhetnek. (? )

Figyelt kérdés

Most jottem at egy uj iskolaba, de utalom, nincsenek barataim, a tanarok direkt szivatnak minket, lekezeloek, lenezoek, alparian beszelnek velunk. A szuleim nem visznek mas suliba, azt mondjak en valasztottam, akkor csinaljam vegig, pedig igazabol ok eroltettek, hogy ide jojjek. Neha ugy erzem erzelmileg zsarolnak("nem vagy jo semmire" "minek akarsz te mas iskolaba menni, ha itt sem birsz teljesiteni"megjegyzem eros gimnaziumba jatok.) Azt is szoktak mondani, nyugodtan mehetek masik iskolaba, valasszak, de ne higyjem, hogy jobb lesz, mert itt is, mashol os ugyanolyan hulye vagyok.

A regi barataim elpartoltak tolem, mert rossz a kedvem.

Minden aprosagon felidegesitem es elbogom magam.

Az iskola orvos azt mondta, hogy beszeljek egy pszichologussal, de nem merek, mert felek, hogy a szuleim es az osztalytarsaim megtudnak. A szuleim leszidnanak, az osztaly kirohogne erte. Mit tegyek? Senkinek nem tudom ezt elmondani.


2017. jan. 19. 18:40
 1/6 anonim válasza:
Én szivesen meghallgatnálak, ha gomdolod írj nyugodtan :)
2017. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Állj a tükör elé és ott találsz egy ismerőst, akiben megbízhatsz.
2017. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

#2 Na a tükörbefordulás az gáz, nem a pszichológus...


Először is ne hagyd magad zsarolni. Legyen nagy a szád, akinek nem az, azt eltiporják. A tanárt meg, már elnézést, de sz*rd le... Az a baj, hogy úgy beszél veled, ahogy akar, nem tehetsz ellene semmit. Még ha fel is dobod, nem sokra mész vele, és amint kiderül ott szed szét a tanári kar.

Amúgy ahogy olvastam, tényleg idegroncs vagy, senki sem segíthet úgy itt, mint ahogy egy szakember személyesen. Ne félj a szüleidtől, keress fel egy pszichológust.

2017. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy milyen barát az olyan, aki elfordul tőled, mert rossz a kedved?
2017. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Sokszor nem volt kedvem veluk menni, ha hivtak, ha egyutt voltunk nem voltam jo kedvu. Egyszer se kerdeztek meg, hogy bant e valami pedig jol esett volna. De tudom, hogy az en hibam is, senki nem szereti az ilyen rossz kedvu, gyaszos embereket.

2017. jan. 22. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust, kezdj el hozzá járni, és év végén válts sulit.
2018. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!