Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikrohamnak számít?

Ez pánikrohamnak számít?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy nagyon félek a pókoktól. DE! Ha ébren vagyok, és látok valahol egy pókot, nem pánikolok be annyira, mint ha pl közel van hozzám vagy épp rajtam mászik.

Itt jön az érdekesség...

Ha pókkal álmodom, AKÁRMIT

.. Akkor felébredek, és valóságnak képzelem az egészet, egyszerűen muszáj kiugranom az ágyból és megnézni hogy nincs e a közelben pók. Eközben a szívem majd kiugrik annyira ver, remeg a kezem és a lábam, a sírás kerülget.

Ez csak akkor fordul elő, ha pókkal álmodom éjjel, alapjáraton nem történt még ilyen velem.

Pánikrohamra okkal gyanakodhatok?


2017. jan. 22. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy lehet félni a pókoktól???


Annyira aranyosak!!!

Főleg a cuki kis ugrópókok :)

Fél napig tudnám nézni ahogy forgolódik, nézelődik, ugrik, vadászik...

2017. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem pánikroham, ez egyszerűen hiszti. A pánikrohamnak vegetatív tünetei vannak.
2017. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi extra, félsz a pókoktól, ennyi.

Én ha meglátok magamon egyet, elkezdek ordibálni, káromkodni, és addig csapkodok, amíg ki nem merülök :D

Ha rágondolok is ráz a hideg.

2017. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!