Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pszichológus...

Szerintetek pszichológus erről tud "igazolást" adni?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: A vizsgaidőszak kb 1 hét múlva véget ér és van egy kurzus amit nagyon meg kellene csinálnom mert különben kivágnak egyetemről, tanultam volna becsülettel csak a (nem kamu) vizsgidőszak elején rámjött valami depresszió/kapuzárási pánik féle amit még soha nem éreztem korábban. Egész nap csak az ágyban fetrengtem, élni sem akartam és természetesen nem tanultan semmit. Még mindig tart ez a helyzet de egy kicsit már jobban érzem magam. Van még pár alkalom amikor vizsgázhatok de ha nem jön össze akkor lehet kérni dékáni kérelemmel negyedik tárgyfelvételt de csak akkor ha indokolt a helyzet. Pszichológus erről tud papírt kiállítani?


Egyébként itt jegyezném meg hogy rohadtul nem kamuzok és nem csak lógni akarok a kötelességem alól, ez tényleg megtörtént. Köszi a válaszokat előre is.



2017. jan. 24. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tud adni.
2017. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy van erre orvosi mód
2017. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még ha nem utólag kérnéd, hinnének is neked. Elmentél volna betegség közben, időben papírt kapsz a kezelésedről, az oké. De hogy te az utolsó percben betoppansz egy pszichológushoz azzal, hogy eddig rosszul voltál, de már nem annyira, de nagyon kéne neked azonnal egy papír arról, hogy eddig felkelni sem bírtál... viccnek is rossz. Amúgy ha ilyen pszichés beteg vagy, jobb is lenne egyelőre otthagyni az egyetemet, mielőtt végképp bekattansz. Koncentrálj szépen a gyógyulásra, majd utána foglalkozz ilyen apróságokkal, mint készülni a vizsgákra, hisz a (mentális) egészséged a legfontosabb, nem?
2017. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A depresszióm még mindig tart, az biztos, csak mert felkeltem és elkezdtem tanulni nagyon kevés dolog változozz :(
2017. jan. 24. 16:06
 5/7 jeverezi ***** válasza:
igen kérj tőle papírt. de legjobb ha magánpszichiáter aki kezel ad egy lapot pecséttel h. depressziós vagy adnak segítséget egyetemen
2017. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utólagosan szerintem is necces és nem tudom ilyet elfogadnak e, de próbáld meg, veszíteni valód nincs.
2017. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon 3 féle ember létezik: az egyik alkoholista, a másik depressziós, a harmadik meg nem jut eszembe.
2017. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!