Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami mentalis betgseg?

Ez valami mentalis betgseg?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok. 13-14eves koromban rendszeresen vagdostam magam, neha mert ideges voltam, neha kicsit levert, neha pedig bunteteskent is alkalmaztam.

Kb 1eve kezdodott h fogyokurakba kezdtem mert kovernek ereztem magam es most mar egyre nehezebben eszek, neha keptelen vagyok elfogyasztani az etelt.

Az elvarasaim egyre nagyobbak sajat magammal szemben. Majdnem kituno vagyok, de ha elrontok egy dolgozatot majdnem sirok es ujra onbantalmazasba kezdek h enyhitsem az erzeseimet. Ez valamilyen problema, vagy termeszetesnek tekintheto ebben a korban?

Koszonom a valaszokat!!



2017. jan. 24. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Kamaszkori krízis, valószínűleg. Természetes lenne az önbántalmazás nélkül, így viszont nem az, mindenképpen ajánlanék neked egy jó szakembert, lehet, hogy pár alkalom elég ahhoz, hogy átlendítsen.
2017. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jeverezi ***** válasza:
25%
borderline személyiségzavr
2017. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, ez személyiség zavarra utaló viselkedés.

Mivel 18 alatt nem diagnosztizálják a személyiség zavarokat nem kell befosni, de mindazonáltal úgy tartják, hogy már hamarabb kezdődnek a tünetek. Nálad erős a borderline viselkedés. Keress fel egy pszichiátert kérlek szépen. Ne aggódj, nagy baj nincs.

2017. jan. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem termeszetes jelenseg. Vagdosod magad, uton vagy az anorexia fele.

Szuleid meg nem vettek eszre? Szakemberre van szukseged minnel hamarabb.

2017. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!