Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek boldog?

Hogyan legyek boldog?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam. Megvan mindenem, családom barataim pénz minden. Egyszerűen nem élvezem az életem. Többször is volt már ilyen, jártam pszichológushoz is (bár az azért volt mert Anyamek szerint kezelhetetlen vagyok). Nem

Tudjak h rosszul bagyok, nem veszik észre. Esténként sokszor sírok. Eddig lebírtam vezeteni sportolással de már ez se segít. Tanulmanyaim jok. Nyilván azt mutatom h minden király. Hétvégenként szoktam inni is meg bulizni (mértékig) de valahogy már attól se lesz jó kedvem. Unatkozom. Nincs szar életem de mégis meg akarok halni. Alapból a maximum amit élni akarok az a 30ev. Nemtudom

Miért csak így érzem. Hogyan legyen boldog? Segítsetek valamit mert fejben elég sokszor lettem már öngyilkos, megtenni pedig gyáva sz*r vagyok. Onbizalmam sincs túl sok. Nem olyan válaszokat várok h "annyi jó dolog lesz meg veled", "legyél pozitívabb", "meg fiatal vagy" stb . Kérlek segítsetek Nemtudom mi van velem már régóta. Van amikor jó kedvem van meg amikor nagyon nem. Nincs átmenet ezek valtakoznak, sokszor minden ok nélkül egyik pillanatról a másikra (bár mostanában sokkal több a rossz kedv). 16 éves vagyok. Nincsenek terveim se. Anyaek megadnak mindent, de kb nem ismernek. Semmit se tudnak rolam. Nemis érdekli őket túlzottan de mindig keltik a minta szulok látványt. Kb 1 hónapja váltottam iskolát, h majd új emberek meg jobb lesz. Hamar befogadtak vannak barataim senki se bánt, jól is tanulok de nem

Vagyok boldog. Elég hosszú lett kérlek segítsetek 🙂😞

16/lany



2017. jan. 24. 16:38
 1/7 jeverezi ***** válasza:
kamaszkor sohasem könnyű de keress egy barátot akivel járhatsz, ezen felül foglald el magad
2017. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jeverezi ***** válasza:
ha nagyon rossz a helyzet menj el pszichológushoz nem árthat :)
2017. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló Tudom h kamaszkor. De ez már túllép ezen. Ezért kértek h ne ilyeneket írjatok.

2. Válaszoló már voltam . Nem nyíltan meg neki teljesen.

2017. jan. 24. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki közösségi sportot, vagy kézműves szakkört, vagy egy zumba órát, bármit, ami tetszik, és lehet még barátokat is találsz ott.
2017. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem értetek :(

Sportoló vagyok, heti 8 edzesem van, mem erek ra unatkozni. Vannak barataim. Viszonylag ""népszerű vagyok"". Legjobb barataim mindig itt annak már évek óta mellettem. De nem vagyok boldog. Nemtudom mi lehet a bajom?

2017. jan. 24. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem jo tanacsokat varsz,akkor fordulj szakertohoz! Ennyi.Tanacsot tudunk adni,de egyebet mit varnal,ha nem egy jo" szot? Nem egy lelki tamaszt? Hum?? Minden jot!
2017. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

borderline


pszichologus!!! es nyilj meg neki...

nem veletlen hogy ezt erzed

2017. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!