Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért beszél folyton?

Miért beszél folyton?

Figyelt kérdés

Múltkor meglátogattam anyukámat. Mentálisan beteg, de nem annyira súlyos. Szed gyógyszereket. Elkísértem az orvosi rendelőbe. Amíg vártunk folyamatosan beszélt. Nem csak hozzám másokhoz is. Szépen megkértem hagyja abba. 1 perc elteltével megint beszélni kezdett. Haza kísértem. Maradtam egy kicsit. Ebéd közben is folyamatosan beszélt. Aztán bevett egy szem nyugtatót és lefeküdt mert felidegesítette magát. Pihenés közben is beszélt. Mindenféle dologról. Nagyon fárasztó volt hallgatni. Szeretem őt, de mikor arra kértem kicsit hagyja abba mert már fáj a fejem akkor se tudta. Van itt olyan aki ilyen típusú ember? Vagy akinek él ilyen a környezetében? Szeretném megérteni miért viselkedik így.

A másik hogy mikor én mondtam valamit arra nem figyelt, közbe vágott.


2017. jan. 27. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Edesanyad mentalisan beteg. Beszel, na es? Kerdezd meg a pszichiateret, edesanyad miert viselkedik igy.
2017. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
milyen betegseget diagnosztizaltak nala?
2017. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Epilepsziát. Régen nem beszélt ennyit.

Nem viszem el mindennel orvoshoz. Csak ezzel nem fogom elrángatni új kivizsgálásra.

2017. jan. 27. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Marpedig csak az orvostol fogod tudni/megerteni az epilepsziasok viselkedeset es miertjet. Nem ugy nezem, hogy te megfelelo lennel az ellatasara. Faj a fejed mert nem hallgat mikor megkered???? Na, ne.
2017. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az epilepszia nem mentális betegség!
2017. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mentális betegsége is van! Mindig meghallgatom. Nem értem miért kell kiforgatni a szavaimat?
2017. jan. 27. 14:31
 7/12 A kérdező kommentje:
De látom itt sose lehet értelmes választ kapni. Most is vele foglalkozom. Nem értem miért kell bántani engem?
2017. jan. 27. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem bántunk téged, de válaszolni sem tudunk a kérdésedre, hiszen azt írod, van édesanyádnak mentális betegsége, mikor valaki megkérdezi, hogy mi az, azt írod, hogy epilepszia. Én írtam, hogy az nem mentális betegség, erre megsértődsz. Azért kérdeztük, hogy milyen betegsége van, hogy megtudjuk erősíteni abban, hogy igen, azért beszél folyton. Erre írod, hogy de van mentális betegsége. De, mi??? Nyilván az a magyarázat. Különben meg, honnan tudjuk megmagyarázni a viselkedését, ha nem írod le, hogy mi az a betegség. Nem megsértődni kell, hanem normálisan, érthetően kiírni egy kérdést!
2017. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A 4-es éppen nem volt valami kedves.

Nem az összesre írtam a bántást.

2017. jan. 27. 14:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Én akkor is meghallgatom mikor dolgom van, de ha egész nap beszél, akkor igen, megfájdul a fejem tőle. Nem mindig vagyok mellette, és ez nekem sok, mivel a párommal nem beszélünk non-stop, a munkahelyen sem ennyit.
2017. jan. 27. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!