Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért beszél folyton?

Miért beszél folyton?

Figyelt kérdés

Múltkor meglátogattam anyukámat. Mentálisan beteg, de nem annyira súlyos. Szed gyógyszereket. Elkísértem az orvosi rendelőbe. Amíg vártunk folyamatosan beszélt. Nem csak hozzám másokhoz is. Szépen megkértem hagyja abba. 1 perc elteltével megint beszélni kezdett. Haza kísértem. Maradtam egy kicsit. Ebéd közben is folyamatosan beszélt. Aztán bevett egy szem nyugtatót és lefeküdt mert felidegesítette magát. Pihenés közben is beszélt. Mindenféle dologról. Nagyon fárasztó volt hallgatni. Szeretem őt, de mikor arra kértem kicsit hagyja abba mert már fáj a fejem akkor se tudta. Van itt olyan aki ilyen típusú ember? Vagy akinek él ilyen a környezetében? Szeretném megérteni miért viselkedik így.

A másik hogy mikor én mondtam valamit arra nem figyelt, közbe vágott.


2017. jan. 27. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De bass.zus! Még minig nem árultad el, hogy anyukádnak milyen mentális betegsége van? Mi a diagnózisa? Gondolom azért írtál ide a mentális egészség rovatba, mert ide tartozik a kérdésed. z epilepszia nem mentális betegség ez tény.
2017. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pároddal nem beszéltek ennyit, keveset vagy anyuddal... nem lehet hogy egyszerűen magányos, nincs kihez szólnia és ezért beszél folyton mikor talâlkoztok?-az érthető lenne. Örül, hogy egy kicsit társasága van.
2017. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!