Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ne legyek 22 évesen egy...

Hogy ne legyek 22 évesen egy lelki nyomorék? Változtatni akarok segítség kéne! Sértődékeny vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval most 22 éves vagyok és rájöttem túl sértödékeny vagyok egy kis dologért képes vagyok napokig haragudni.

Már 2 kialakuló kapcsolatom is ráment erre, most van megint egy és ez is kezd elsülyedni még mentem ami menthető. Még össze se jövők a lánnyal de már félem hogy elveszítem, túl görcsös vagyok és ha valami nem úgy alakul ahogy én akarom egyből minden bajom van. Félek a jövőtől,helyre akarok jönni össze akarom szedni magam. Túl könnyen beleszeretek a lányokba mit tegyek ez ellen ? Mindent túl komolyan veszek.



#depresszió #szorongás #nyomorék #sértödékenység
2015. febr. 27. 15:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányom van nagyon.
2015. febr. 27. 15:06
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Látod a nyomorodat, bánatodat. Mi kell még? Helyetted nem tudunk viselkedni.
2015. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egó már csak ilyen, ha nem úgy alakulnak a dolgok akkor bepukkad.

Ne a magad sérelmére tekint, ha észre veszed, hogy megsértődtél, és fáj akkor viseld el azt a fájdalmat. menj tovább, és ne adj több figyelmet annak. olyan mint mikor elvágod az újjad, és bekötöd, és mész tovább csinálod a dolgod, mert amit megtehettél az újaddal azt meg tetted.


A másikra probálj figyelni, az Ő öröme adjon neked is örömet.

2015. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sedatif PC, citromfű tea, nyugodtabb élet. Cigi, pia, drog, kávé nuku. Legalább lásd, hogy lehet változtatni. Kicsit lelassulsz, és nyugodtabb leszel. Aztán megszokod.
2015. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen káros szenvedélyem, nem cigizik,alkoholt egy évbe egyszer iszok nem drogozók és sose kávézok energia italt se iszok,orbánc-cimtrőmfű-macskagyökér teát szoktam inni. Szerintem magával az életmód már jó csak fejbe kéne változtatni :)
2015. febr. 27. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó dolog, hogy túl könnyen beleszeretsz a lányokba...de ugye fiú vagy?
2015. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen persze fiú vagyok! Csak depresszió és szorongós. Én nem nőtt be a fejem lágya testileg 22 vagyok de agyilag nem biztos hogy 22.
2015. febr. 27. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
A sértődékenység inkább gőgre, hiúságra, nárcizmusra utal.
2015. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En is pont ilyen vagyok es ugyan ez a problemam... En 21 vagyok, de en is ezzel a problemaval küszködök...
2017. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!