Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyan embert, aki sokszor gondolt az öngyilkosságra, és mégsem tette meg?

Figyelt kérdés
Mièrt akart az lenni, ès mièrt nem tetted/tette meg? Ez a bűnös gondolat úgymond "kísèrti"az embereket, vagyis aki egyszer a fejèbe veszi,nem tud szabadulni tőle? Vagy van megoldás?
2017. jan. 29. 06:14
 1/2 anonim válasza:
Jelen.:) Én személy szerint családi, szerelmi, és társadalmi problémák miatt gondolok rá sokszor. Persze az is rátesz egy lapáttal, hogy elég visszahúzódó személyiséggel lettem megáldva, ezért szorongok is. Nemrég lelki "betegséget" állapítottak meg nálam, ami még inkább lehúz a gödörbe. De ilyenkor végig kell gondolni magadban, hogy biztos megéri? Teljes életet éltem? Tényleg nincs már senki aki szeretne és támogatna? Biztos hogy akarom én ezt? Úgyhogy ha öngyilkos gondolataid vannak, akkor próbáld meg őket elűzni ezzel.. gondold át hogy a szeretteid mit éreznének..és biztos hogy van kiút!:) a gödörnél már nincs lejjebb, onnan már csak felfelé van.:)
2017. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. febr. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!