Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 éves vagyok és semmihez...

SzabadMagyar kérdése:

18 éves vagyok és semmihez sincs életkedvem és mindig undorodom a körülöttem lévő világtól. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Mármint kedvtelennek érzem magamat és üresnek. Meg a merevedésemmel is gond van, már nem vagyok annyira kanos, mint amilyen voltam pár évvel ezelőtt, de naponta legalább 1-2-er feláll. Ráadásul gyakorta szorongok a környezetemben lévő emberektől vagy egyszerűen undorítónak és erkölcstelennek tartom őket.

2017. jan. 29. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el pszichológushoz :-)

Van iskola pszichológus? Vagy anyukáddal nem tudod megbeszélni? Mondjuk, mi lehet a kiváltó oka?

Nem akarlak megijedszteni, de fel lehetne keresni egy pszichoterápiát, saját tapasztalatból mondom, az sokat segít.

Egy biztos: kórházi pszichiátert ne keress fel, mert beraknak a kórházba, és leszedálnak.

2017. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rengeteg oka lehet
2017. jan. 29. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
U.i.: Ha nincs pénzed egy ilyen terapiara,-mert azert meg kell fizetni értük,-akkor egy megfelelő családi kapcsolat kialakítása is jó megoldás lehet. Persze, én nem tudom, milyen a kapcsolatod velük.
2017. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!