Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez, van egyáltalán ennek...

Mi ez, van egyáltalán ennek neve? :D

Figyelt kérdés

Én mióta magamat ismerem, mindig is ha valaminek neki fogok azt szenvedéllyel csinálom. Mindegy mi legyen az. Például már egész kicsi korom óta ilyen benzin vérű vagyok, volt már lehetőségem kamionban ülni és utazni meg autót vezettem, egyszerűen nem tudom megunni. Nem azért mondom mert fellángolás mostanában, ez már nagyon régi kőtődés, már összesen 9 éve vezetek virtuálisan, de nem ez a lényeg, (tudom szánalmas) akárhányszor vezetek sosem unom, mindig megvannak azok a mozdulatok, pillanatok amiket élvezek, ez nem csak azért van mert pl számítógépes játék volna, a való életben is. Ha egy kemény hosszú ideig tartó munka áll előttem (pl. nemrég atom sok mennyiségű fát kellett összevágnunk tüzelőnek és amikor az egész ki volt dőlve este, hagyjuk abba már, mindenkinek már a töke ki volt vele, én még: Várom a következőt! Mintha már beteges volna, hogy akármit csinálok mindig megtalálom benne azokat a mozdulatokat, mindig hova ,,nézek" és valahogy szórakoztat.

Mi ez? Egyszerű fiatalkori hülyeség? :D Gyanakodtam autista hajlamra mert ott olvastam hogy mindennek megvan a rendszere és azokban ők elédegélnek, vagy ez mi? :D Valami beteges pszichopata hajlamok? Persze nem tudhatok betegséget diagnosztizálni, de azért kiváncsi vagyok. Köszönöm előre is!



2017. jan. 29. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi.
2017. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha mindenáron nevet akarsz a gyereknek, akkor legyen a "jelenben élés". Szerencsés vagy, mert nagyon sokan nem találnak semmilyen élvezetet a hétköznapi cselekedetekben.
2017. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

XDDDDD

Az első válaszoló

Én azt hittem valami negatív pszichológiai vonásom. De akkor megnyugodtam, kösz :D

2017. jan. 29. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szerintem ez teljesen normális!
2017. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!