Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenne egy komoly kérdésem....

Lenne egy komoly kérdésem. Ennek a jelenségnek mi a neve?

Figyelt kérdés
Nos, hol is kezdjem.. Nem akarok kisregényt írni erről. Pár éve már észrevettem, hogy a memóriámmal gondok vannak. Gyakran nagyon nehezen ugranak be dolgok. Sokszor arra is csak hosszas gondolkodás után tudok választ adni, hogy mit reggeliztem ma. Az arc és névmemóriám rossz, olyannyira, hogyha beszélgetek valakivel 15 percen keresztül az utcán, és másnap szembe jön velem, nem ismerem fel egyből, és amíg nem találkozunk nem tudom felidézni az arcát sem, sokszor a nevét sem. Nem emlékszek levelezésekre, sokszor az egész közeli múltból dolgokra. Ha kíváncsi vagyok valamire, megkérdezem, és az illető elmondja, hogy már sokszor megkérdeztem ugyanezt, és meg is válaszolta. Én erre nem tudok mit mondani. Mi van velem? Nem reagálom túl, nem dramatizálok, csak szeretném tudni ennek a betegségnek a nevét, és hogy kezelhető-e. Mit javasoltok?
2016. ápr. 1. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még fontos lehet tudni, hogy nem vagyok idős.
2016. ápr. 1. 20:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, nem túl éles a rövidtávú memóriám :D
2016. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.

Pár éve kezdődött, szedek ginkobilobát, de nem érzek javulást.

22l

2016. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így sok minden lehet, fordulj orvoshoz.
2016. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!