Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szaglási halluciánió, van...

Szaglási halluciánió, van okom félni?

Figyelt kérdés
Tegnap alvás előtt megcsapta az orromat egy kaja szaga. Nem volt a szobában semmilyen étel, pláne nem olyan, biztos, hogy nem volt igazi. Jó erősen, határozottan éreztem. Kicsit aggódok, szeretném tudni, ha valami baj van. Nem lehet hogy csak egy hipnagóg élmény volt, elvégre alvás előtt éreztem? A hipnagóg hallucinációk szagok formájában is jelentkezhetnek? Ja, és láttam egy erősen kivehető fényes, kék foltot (egy nappal előtte). Amint odanéztem, eltűnt. Ez is csak hipnagóg volt, vagy el kéne mennem orvoshoz?
2017. jan. 29. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs okod félni. Nincs jelentősége, mással is előfordul hasonló.
2017. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, nem kell aggódnod. Valószínűleg csak hipnagóg volt, ami bármilyen érzékszervi formában megjelenhet.
2017. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat?
2017. jan. 30. 07:35
 4/7 A kérdező kommentje:
(nincs kérdőjel, bocsi)
2017. jan. 30. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak a szomszéd melegítette a vacsit, vagy ha náthás voltál, akkor utána is lehet egy ideig ilyen.
2017. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Valami arcüreg izém lehet, holnap megyek röntgenre.

2017. jan. 30. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Arcüreggyulladás, vagy rostasejt gyulladás, majd kapsz rá holnap gyógyszert.
2017. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!