Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önutálat, önbizalomhiányra mi...

Önutálat, önbizalomhiányra mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az a problèmàm, hogy nincs önbizalmam ès nem szeretem magamat. Folyton büntudatom van a cselekedeteim miatt, s foglalkoztat ki mit gondol ròlam( persze mindig negatívakat feltètelezek) Folyton elrontok mindent, ùgy èrzem nem èn uralom az èletemet... Pròbàltam màr az önsegítö modszereket, de csak ideig òràig vàlt be valamennyire. Az èletben abszolut sehol nem tartok, szègyellem

Magam.Most hibàztathatnàm a szüleimet, hogy a rossz bànàsmòd lettem ilyen, de en nem akarok olyan lenni , mint ök, s nekem kell valtoztatnom magamon. Havi 2x tudok elmenni pszichologushoz, így nem sokat segit sajnos, de maganra nincs keret. Tudnàtok tippeket adni , hogy javithatnek magamon? 25/L


2017. jan. 29. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A KIP nevű terápiás módszernek van erre agy speciális szakasza.
2017. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én nem vagyok pszichológus se semmi ilyesmi de nekem is nagyon durva önbizalomhiányom volt és még kicsit most is de nagyon sokat javítottam rajta. Ami nekem sokat segített hogy apróbb célokat tűztem ki magam elé és mindig egyre nagyobbakat es igy egyre több sikerélményem volt. Mivel én már ilyen 13 éves korom körül kezdten el csinálni olyanokra gondolj hogy elérem hogy az a fiú aki mindenkinek bejön belémszeressen meg ilyen hülyeségek de lehet ezt érettebb módon is.


A külsőddel nem tudom hogy van e problémád. Nekem volt úgyhogy arra is ki kellett találnom valamit.


Az pedig hogy mindenért magadat okolod és meg akarsz felelni a legnagyobb problémám volt. Szerintem ezt magadban egyszer át kéne gondolnod. Bármit csinálhatsz mindenki nem fog szeretni mindig lesz aki irigy rád vagy nem szimpatizál veled. Add magad úgy is meglesz a kis baráti köröd akinek meg nem tetszik nem tetszik...


bocsi a kisregény miatt :D

2017. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!