Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sztk pszichiátriára kérhetek...

Sztk pszichiátriára kérhetek magamnak időpontot telefonon, vagy oda is háziorvosi beutaló kell?

Figyelt kérdés
Úgy érzem most már muszáj pszichiáterhez fordulnom, egyre rosszabb az állapotom. Magánorvosra egy forintom sincs, ez az sztk az utolsó ötletem, mielőtt bármi baj történne.
2017. jan. 31. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Beutaló kell.
2017. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És valami vény nélküli hangulatjavító, antidepresszáns, nyugtató, vagy bármilyen gyógyszert tudtok ajánlani?

A megalázó magyar rendszert inkább kihagynám...

2017. jan. 31. 11:09
 3/8 jeverezi ***** válasza:

nem kell beutaló első rosszul írta! Felhívod a pszichiátert sztk-ban ő ad egy időpontot mondjuk egy héten belülre adott nekem előszőr és vársz egy-két órát és bemész hozzá.


Én súlyos szorongással mentem kikérdezett felvett egy anamnézist és panaszaimat leírta tíz percet ha bent voltam és diagnosztizált generalizált szorongással majd felírt sertadepit 50 miligramot szedek azóta is naponta és jól vagyok. A gyógyszer havonta 86 forintba kerül nekem!!! Nagyon olcsó nagyon jó és a szorongásom már a múlté.

2017. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló,csak időpont,ahogy a második válaszoló írta.
2017. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. És a rendelés ingyenes?

Szóval csak bemegyek, elmondom mi bajom van, ír fel gyógyszert és végeztünk?

Kb jobban félek, mintha fogorvoshoz mennék

2017. jan. 31. 14:24
 6/8 jeverezi ***** válasza:
igen ingyenes teljesen!!! Bemész megkérdezi a neved és aztán azt hogy mi a panasz elmondod hogy rosszul meg amit akarsz és aztán mondod hogy antidepresszánst kérhetsz e Ő pedig fel fog írni olyat amitől jobban leszel
2017. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jeverezi ***** válasza:
én is bementem elmondtam a panaszaimat aztán gépelt folyamatosan majd megkérdeztem tőle hogy erre kaphatok valamilyen gyógyszeres segítséget? Elgondolkodott és hümmögött majd azt mondta hogy van egy nagyon megbízható készítmény sertadepi a neve abból naponta egyet szedjek. Befejezte a gépelést. Kinyomtatta a jelentést a diagnózissal majd a recepttel együtt elköszönt és az egész nem volt több tíz percnél.
2017. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jan. 31. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!