Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sokat szorongok, éjjel...

Nagyon sokat szorongok, éjjel nem megy az alvás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy nézek valami homeopátiás szert. Hátha segít. Valaki tudna segíteni? Nagyon túlterhelt vagyok.


25L


2017. febr. 3. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magne B6 Álom ez nem gyógyszer, de nagyon kellemes nyugtató, altató hatása van. 26/N
2017. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval . A magneb6 nekem is segitett mikor total kivoltam.
2017. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok már vagy 2 éve. Csak reggel tudok elaludni mikor már annyira fáradt vagyok, hogy már nem bírom tovább. Amit tudok javasolni az, hogy a gyógyszereket felejtsd el főleg ha frontint vagy xanaxot vagy bármilyen hasonló szart írna az orvos... ne szedd. Nekem is javasolt frontint egy évig szedtem aztán egy év után elegemlett és kivágtam a kukába. Ami nekem segített időnként:

- Relaxációs zene

- (bal) Oldalt fekvő pozíció

- Amikor 12 órában dolgoztam akkor nem volt ilyen gondom :D

- Tanulás!! Ez nálam nagyon jól működött, lefekvés előtt olvass valamilyen könyvet és dolgozd fel. Én a pszichológiai könyveket szeretem.

-Végezz valami olyan tevékenységet lefekvés előtt ami figyelmet és erős koncentrációt igényel.

De a legjobb az lenne ha beszélnél a szorongásaid okairól a barátaiddal vagy csak egyszerűen beszéld ki magadból ami nyomaszt. Ezt tedd meg minél hamarabb mert miné több dolgot fojtassz magadba annál jobban fogsz szorongani.

2017. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!