Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek egyedül hagyni a...

Miért félek egyedül hagyni a szüleimet éjjel?

Figyelt kérdés

Úgy félek, hogy elalszanak és nem kelnek fel többet. Mindig megyek megnézni, hogy vesznek-e levegőt rendesen. Nem is szoktam 3-4 óránál korábban elaludni, mert nem merek. Mi van ha megfulladnak, amíg én vígan alszom?

Ez nem normális dolog! Miért csinálom ezt? Nem értem, egyáltalán...



2012. szept. 15. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Fordulj sürgősen szakorvoshoz!


Vagy a szüleid betegek és állandóan figyelni kell őket? Akkor, miért nem veszel nekik légzésfigyelőt? Vagy alszol a szobájukban?

2012. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fóbiád van, pszichoterapeuta.
2012. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szívbetegek, gyógyszert szednek rá. Nem volt bajuk eddig a légzéssel, mégis érzem ezt a késztetést, hogy nézzem meg őket, hogy tényleg vesznek-e levegőt.

Külön szobában alszom.

2012. szept. 15. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A jó k*rva anyádat Harcizeller. :)

Meg Zolikának is.


Hiába próbáltok megfélemlíteni közvetlen, vagy közvetett, rohadtul nem fog sikerülni, de próbálkozni lehet. Én fogom kikészíteni ŐT.


Mégis hol élsz te, hogy ilyeneket képzelsz? Teljesen felesleges próbálkoznod szorongást és félelmet keltened bennem, nem fog menni.

2012. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
És egyáltalán nem emiatt. Teljesen más oka van, hogy eddig fent vagyok. Bioritmus felborulása, de neked lehet beszélni. Azt hiszed, számítasz bárkinek is te kis riherongy. :D Aranyos.
2012. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Utolsó neked mi a franc bajod van? Mit szívtál? Komolyan, legalább ebbe a rovatba ne írnának ilyen ostoba emberek.


Egyébként kérdező, szerintem sem ártana szakemberhez fordulnod. Olyan mintha valamilyen formájú üldözési mániád lenne...Tényleg nem egészséges, amit csinálsz!

2012. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4-5

Köszönöm szépen...Igen jól esett.

2012. szept. 15. 17:45
 8/9 lovedamusic válasza:

Lol...Látom nem csak a kérdezőnek kell a doki...4-es te egy állat vagy. :D


Egyébként hány éves vagy kérdező? :)

2012. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kialakult nálad egy beteges mánia (kb. mint másoknál a tűzhelykapcsoló ellenőrzése). Pszichológus!
2012. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!