Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mar alkoholistának számít...

Az mar alkoholistának számít aki nem bír ki egy hetet alkohol nélkül?

Figyelt kérdés

Illetve minel tobb ido eltelik ket ivas kozott egyre jobban kivanja,es a vegen (mondjuk 1 teljes het eltelte utan) mar csak arra tud gondolni hogy mikor ihat legkozelebb?

Egy fiatal lanyrol van szo,meg nincs 18 eves,csaladjaban van alkoholista a felmenok kozott,nem is egy

Plusz info kb.1 eve meg par korty nem tul kemeny piatol fejreallt konkretan,es kovetkezo nap eleg masnapos volt,mostanaba viszont kepes rengeteget inni es meg sincsen semmi baja kovetkezo nap


2017. febr. 4. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen, alkoholista.
2017. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen alkoholfüggő.
2017. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszoloknak

Ez teljesen biztos? Milyen egyeb jelei vannak meg ?

2017. febr. 4. 15:53
 4/22 A kérdező kommentje:

Tudom a neten 1000+1 cikk van ilyenekrol,de en esetleg olyanra lennek kivancsi akinek van/volt benne erintettsege hogy mik a jelek,tunetek

Kulvilag szamara egyaltalan nem feltuno a dolog,jol tanul csak neha furan viselkedik,hangulat ingadozasai vannak,ongyilkossagi gondolatai stb..

2017. febr. 4. 15:55
 5/22 Metionin ***** válasza:
Igen, ez már az. Nekem a faterom alkesz, régebben kibírta 2 hétig is, ma már 2 nap is nehezen megy neki.
2017. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Es ilyen esetben mit lehet tenni? A lany 15 eves
2017. febr. 4. 17:59
 7/22 Metionin ***** válasza:
100%
15 évesen még bőven a gyámjai alá tartozik, el kell vitetni kivizsgálásra (pszichológiaira is, hiszen oka lehet annak hogy már ilyen fiatalon ennyit piál) és szerintem elvonó-szerűségre is be lehet utaltatni. Kérdés hogy a szülei foglalkoznak-e vele.
2017. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jo elarulom en vagyok a lany..nem sajnaltatni akarom magam de nincs konnyu eletem..anyaval lakom meg a testveremmel apam tobb mint 10 eve rank se nyitja az ajtot

Anya is nagyon instabil,rengeteget sir,amit nem egyszer latunk mi is kiskorunktol fogva,rengetegszer mondta mar hogy miattunk adta fel a sajat eletet,stb..

Es parkapcsolati teren is nagyon zuros vagyok amitol nagyon ki tudok akadni sokszor es akkor is a piat valasztom es ideig oraig segit is..apam is alkoholista volt,tobbszor majdnem belehalt anya meselt nekunk sok dolgokat rola..es ha kiderulne hogy en is az vagyok esetleg..nem:( nem lehet igaz..:(

2017. febr. 4. 18:42
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Valahol éreztem, hogy te vagy a kérdésben szereplő lány. Az amit a párkapcsolatról írtál az vicc. 15 évesen ha ennyire nem tudod kezelni ezeket a dolgokat, akkor ne pasizz. Ez ilyen egyszerű. Állj anyukád mellé, beszélgessetek sokat. Apáddal ne törődj. Találnál más okot arra, hogy igyál. Az alkoholra költött pénzből pedig keress fel egy pszichológust.
2017. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mindig van itthon pia szinte..vagy meghivatom magam masokkal..igy en gyakorlatilag nem us koltok ra

Anyanak nem tudom elmondani..hatalmasat csalodna bennem..es en ezt nem akarom..akklr olyan lennek mint apam.pontosan ugyan olyan

2017. febr. 4. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!