Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tartok ennyire tôle? 18/F

Pillagcsatrik kérdése:

Miért tartok ennyire tôle? 18/F

Figyelt kérdés

Mármint a jogsitól. Osztálytársaim szokták mesélni, hogy nekik milyen volt a KRESZ, milyen volt amikor vezettek stb.

Én is el szeretnék kezdeni, a pénz is megvan már rá, de.. Szóval félek tôle. Nagyon. Mikor alvás elôtt eszembe jut, csak forgolódok, parázok, hogy nem fog menni, karambolozni fogok. Vagy szimplán csak elcseszem.

Amikor meg rá gondolok, remegni kezdek, de körülbelül úgy, mintha dideregnék, mintha hideg lenne.

Úgy tervezem, hogy nyáron elkezdem, lesz ami lesz, csak amikor eszembe jut, rohadtul ráparázok.

Mit lehetne tenni ez ellen? Nagyon szánalmasnak érzem, hogy ilyen hülyeségekre parázok rá. Minél közelebb a nyár, annál inkább.



2017. febr. 5. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire félsz tőle el se kezd mert véletlenül sikerülnek a vizsgák ki mész a forgalomba egyedül aztan vege bepánikolsz es meg van a baj.

De persze kívánom hogy össze jöjjön ne foss tőle nincs benne semmi!!!

Ne gondolj semmi rosszra amitől beparázol!

Hajra :))

2017. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj, nem kell félni. Én most csinálom, balesetezni tanulás alatt nem nagyon tudsz, mert van oktató, aki bele tud szólni a kocsi viselkedésébe. Nem 2 óra után kapsz jogsit, annyi óra alatt amit vezetned kell a forgalmiig, úgyis megtanulsz vezetni, azt mindenki megtanul, nem nagy cucc, szabályok jobban zavarnak. Ezt teszi a vezetést "nehézzé" nem a kocsi irányítása. Reflex lesz az egész. Ne parázz.
2017. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!