Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rákattantam a jóslásokra!...

Rákattantam a jóslásokra! Attól tartok lassan bekattanok! Hova forduljak segítségért? pszichiáter segítene?

Figyelt kérdés

A baj, hogy ha szerelmi bánatom van, mindig elkezdem hívogatni a különféle telefonos jósokat. (ami ugye rengeteg pénz...) Egészen addig nem nyugszom, míg valaki azt nem mondja, hogy minden ok lesz... Akkor rendben vagyok pár napig, de újra és újra mindig fel kell hívnom hogy lehiggadjak kicsit...

Barátokkal is sokat beszélgetek a problémámról, ők is próbálnak segíteni a maguk módján, de sokszor elég rossz...



2014. máj. 21. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a pénzes jóslásokat és a neten jósolgass magadnak, amikor majd rájössz, hogy egyik sem válik be, akkor úgyis abbahagyod.
2014. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
...már évek óta visszatér ez a problémám...
2014. máj. 21. 17:14
 3/7 hektorr7 ***** válasza:
58%
kényszeres jellegű probléma szerintem. Kényszerbetegség lehet pszichiáter ír erre megfelelő gyógyszert
2014. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jósoljál magadnak on-line. Tuti biztos, hogy működik.
2014. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igy teljesen értelmét veszti a jóslás.. A lapok forognak és mindig a te jelen helyzetedre irányúlnak, javulást mutatnak ha jól érzed magad. Egyszerü mert azt mutatják hogy abban helyzetben mik az esélyeid! A javas asszony megbíztat, önbizalmat ad neked és akkor ismét forognak a lapok, javulást mutatva.. De ne erre hagyatkozz! A jövőnket mindig a jelenben írják! Te irányítod jó részt az életed, ezért rajtad múlik minden! Csak ne félj. Ha pozitívan állsz önmagadhoz és a dolgokhoz, akkor minden jól sikerül! VONZÁSTÖRVÉNYE


Ezt jól vésd az eszedbe mert egy életre szól!! ;)


Áldás!

Egy tarot kártya jós, halottlátó.

2014. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy :) Most jó kedvel fekszem le :)
2014. máj. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hektor7 Mi vagy te gyógyszerügynök, vagy csak egy szerencsétlen áldozata a Pszichiátriának?
2014. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!