Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok segíteni? (SOS TÖBBI...

Tudnátok segíteni? (SOS TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és kb 2-3 nem folyamatosan de rendesen iszom most pl 2 hete minden este be voltam rúgva haverommal.. a májam már tönkre lehet?.. Vagy szerintetek hogy tegyem le?
2017. febr. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.

2017. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt: úgy tedd le, hogy ne tegyél alkoholt a szádba. Egyszerű.
2017. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne üzengess nekem privátban! 25 évesen egyedül is tudható, hogyan ne juttass alkoholt a szervezetedbe. Könnyen elkerülhető.
2017. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a májad mehet tönkre. Több olyan esetet láttam, amikor a rendszeres (nem is túl nagy mértékű, épp csak a "becsípettség" szintjét elérő) alkoholizmus súlyos mentális zavarokat váltott ki, pl. két olyan esetet is láttam, amikor paranoid skizofrén lett az illető. Az alkoholizálás ugyanis módszeresen pusztítja az agysejteket, és soha nem tudhatod, hogy éppen hol...

Ha egyedül nem tudod letenni, kérj segítséget, vannak leszoktató programok! Mindenképpen addiktológushoz fordulj, mert a pszichológusok/pszichiáterek nem vállalnak szenvedélybetegeket, ez egy speciális terület.

2017. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!