Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez az állandó...

Miért van ez az állandó hangulat ingadozásom?

Figyelt kérdés
Már egészen kis gyerekkorom óta megvan bennem ez,egyik pillanatban teljesen magabiztos vagyok,nem erdekel semmi,percekkel kesobb meg eszembe jut hogy egy szerencsetlen vagyok,nem ertem el semmi fontosat az eletben,nincs egy normalis kapcsolatom se,mindenki magasrol tesz a fejemre,elegem van az egesz vilagbol,neha mar az ongyilkossag gondolata is megfordult bennem,mert belefáradtam ebbe...tudom nem vagyok tul idős,de túl sok mindenen mentem keresztül,a mult is allandoan feljon,mert jo ember sem vagyok,tettem dolgokat,lattam dolgokat amiket nem kellett volna...altalaban ilyenkor az alkoholhoz nyúlok de az csak átmeneti megoldás..valaki nem tudja h mit tehetnék? Nem akarok ezzel az állandó ingadozással együtt élni,nem sokáig bírom...

2017. febr. 7. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Szia ! Néhány tanács,amit vagy megfogadsz vagy nem.Ne gondold magadról hogy tehetetlen vagy meg hogy nincsen értelme az életednek.Anyukád 9-hónapig hordott a méhében hogy megszülessél ! Vannak nők akik nem is akarnak gyereket.Így gondolj arra hogy édesanyád azt akarta hogy létezzél ! Én is voltam depressziós,és én is ittam mint a kefekötő.De most is józan vagyok,és túléltem a nehéz időszakot.Az alábbi linken megírhatod a gondodat egy igazi pszihológus nőnek.Nekem is segített egyszer amikor tanácsra volt szükségem. [link]
2017. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!