Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Abbahagyhatom azonnal a...

Abbahagyhatom azonnal a frontint es szedhetem helyette a redutelt?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 honapja kezdtem el szedni orvos altal kapott xanax 0,25 napi 2*1-et. szorongasra kaptam. Ez 1 honapig volt jo. Eljezdtem remegni tole. Pszihiaterhez mentem es ott szinten szorongasra lecsereltek frobtinra napi 4*1 0,25 mg.osra. egy ideig jo volt de a szivembel erzem h nem jo illetve kb 3 hete van allando fulcsengesem es jo parszor a hasam is megy tole. Szoltam a pszihiaternek de o csak annyit mondott h van egy allando gyogyszere szedje. Nem erdekelte semmi sem problemam. Elmentem a haziorvoshoz elmondtam neki a problemamat o javasolta a rudotel 10 mg nyugtatot. Hallottam olyat h a frontint csak folyamatosan szabad abbahagyni.
2017. febr. 13. 13:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Mellette sajnos van egy Kamrai Extrasystoliam. Erre Bisoprolol 2,5 mg gyogyszert szedek. Elnezest a sok helyesirasi hibaert.
2017. febr. 13. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobban akkor jársz, ha leszoksz ezekről, és változtatsz magadon, mert biztos nem ok nélkül szorongsz. A gyógyszer nem oldja meg, csak elnyomja.
2017. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Frontin mivel függőséget okoz, csak fokozatosan hagyható abba. Amúgy jó köcsög pszichiátered van.
2017. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor is fokozatosan kell elhagyni ha van helyette a rudotel?
2017. febr. 13. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is fokozatosan, mivel más a hatóanyaguk, a frontin/xanax az alprazolám, a rudotel pedig medazepam hatóanyagú.
2017. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!