Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 5 nappal ezelőtt szedtem be...

5 nappal ezelőtt szedtem be egy 50 mg-os ssri gátló gyógyszert. Helyette inkább orbánc füvet fogok szedni. Mostanra már szedhetem biztonsággal?

Figyelt kérdés
nem érdekel a károgás, az orbáncfű enyhe és középsúlyos depresszió kezelésére alkalmas növény, ezt számos orvosi tanulmány is alátámasztotta. azonban azt olvastam, hogy az ssri elhagyása után egy hétig nem szabad szedni. na most, én csak egy ssri tablettát szedtem be, aminek mellékhatásai is voltak rendesen 5 napja. ma este már megihatom a teát biztonsággal?
2016. máj. 4. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
jó lesz az orbáncfű.... miközben írod a búcsúleveledet... de komolyan ne legyél felelőtlen... azt szedd amit az orvos ad
2016. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
QSS.
2016. máj. 4. 23:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs súlyos depresszióm, nincsenek öngyilkos gondolataim. jó lenne ha elhúznál ha nem tudsz segíteni. egy szaros kérdést tettem fel, nem hiszem el hogy ezen az oldalon soha nem tud senki normálisan válaszolni,csak beleböfögni valamit. menj azt szedd szopd a gyógyszergyár csecsét... szívd magadba és nyugtasd magad hogy ez normális. AZ orbáncfű klinikailag bizonyítottan alkalmas enyhe és KÖZÉPSÚLYOS depresszió kezelésére is. kérdésemre válaszolj vagy húzz el.
2016. máj. 4. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatod az orbáncfű teát. Ha baj lesz, hivatkozzál rám.
2016. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legalább 2 hét várakozás kell a 2 között!

Az orbáncfű MAOI típus, a kettő együttes hatása fatális esetben akár halálos is lehet.

2016. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönnöm szépen, akkor várni fogok. szerencse hogy tegnap este nem ittam meg... :)
2016. máj. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!