Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Maszturbáció függőség. Úton a...

Technokol Rapid kérdése:

Maszturbáció függőség. Úton a leszokás felé. Hogyan szokjak le? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Július óta próbálok leszokni. Napi 1-3-tól heti 1 alkalomig jutottam. 1 hét után már nem tudom megállni, hogy ne tegyem meg. Végleg le akarok állni, de nagyon nehéz. Kinek sikerült? Hogyan sikerült?

2017. febr. 13. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 bizonyos életmód mellett megértem, hogy sok, de heti 1? Nem tudom, miért akarsz leszokni, de szerintem egyértelműen fejben dől el, illetve ha pl. komfort okai vannak, akkor az okot kellene megszüntetni, amitől ez van.
2017. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba, heti 1 még egészséges is!
2017. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem a Technokolt használod síkosítónak, addig nincs ezzel semmi gond. Ha oka van, akkor azzal esetleg. De akkor azt próbáld megszüntetni, ne a maszturbációt. És megszüntetni, nem pl. elkezdeni kacsázás helyett cigizni.
2017. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Még napi 1 is tökéletesen egészséges,miért akarsz leállni?
2017. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!