Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan antipedresszánst, ami vény nélkül kapható, mégis hatásos?

Figyelt kérdés

Olyasmit keresnék ami gyorsabban is hat akár, nem veti vissza a libidót, tehát mondjuk úgy nem letaglóz, hanem valóban a kedvet tudja a javítani.


Tudom, nem ez a megoldás, de most át kell segítenem magam egy nehéz időszakon.


27 éves vagyok, férfi



2017. febr. 15. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen antidepresszáns nem kapható vény nélkül.

Ha tényleg olyan rosszul vagy, elmehetsz pszichiáterhez, írhat föl neked. Az antidepresszáns nem taglóz le, hanem a hangulatot javítja, szerintem a nyugtatókkal kevered (mint a Frontin, Xanax). Libidócsökkenést okozhat mellékhatásként, de olyankor annyi a teendő, hogy szólsz a pszichiáternek, és lecserélitek egy másik fajtára.

2017. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kaphatsz vény nélkül... ha tényleg bajod van, felírja az erre alkalmas személy. Az antidepresszáns amúgy nem feltétlen kedélyjavító, csak szólok. Van, akit bőven visszavet, a depresszióra való gyógyszerek még nagyon kezdetleges fázisban vannak
2017. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
sör
2017. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, ha így van. Reménykedtem benne, hogy létezik valamilyen vény nélküli mégis hatásos gyógyszer. :(
2017. febr. 15. 10:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Remotiv Extra nagyon bevállt nekem súlyos depresszió ellen, csak kb. 4000 ft. De használtam még Vitaminkomplexet is és a sok B vitamin miatt segitett, pedig erősen depressziós vagyok, ez tipusom. Próbáld ki, de kell neki időt hagyni, hogy hathasson.
2017. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vény nélkül csak olyan nyugtató hatású dolgokat vehetsz mint pl a Valeriana Relax vagy Sedatif Pc, de ezek nem antidepresszánsok. Olyat vény nélkül nem kapsz.
2017. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbáncfű tea, vagy azt tartalmazó tabletta (Remotiv).
2017. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Antidepi nincs vény nélkül. És ne keverjük a nyugtatókkal, meg a nyugtató hatású cukorkákkal.

Egyébként sem biztos, hogy ez lenne való neked, azért ez nem ilyesmire való, hogy: "át kell segítenem magam egy nehéz időszakon"

2017. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én 10E forintért vettem 200 kapszula orbáncfű kapszulát, ugyan az a ható anyag mint a Remotivba, napi 2 kapszulát szedtem az 600mg orbáncfű. 5 hét szedés után leálltam vele, mert még erősebb lett a szorongásom mint előtt, mellékhatást nem tapasztaltam. Most hogy leálltam újra minden a régi azaz maradt a depresszió.

Hát egy próbát megér, omega 3-at ajánlom + magnézium és c-vitamint potlás, na meg legyen jó a táplálkozásod.

Esetleg napi 1 óra biciklizés is sokat tud segíteni.

2017. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem az orbáncfű, se a valeriána nem vált be- de még a pszichológus által felírogatott szerek se. Xanax egy bizonyos dózisban elérte, hogy teljesen kiütött, de mihelyst bármilyen szinten gondolkodóképes lettem, már jött is vissza a depresszió-halálvágy stb. Vagy 25 éve kínlódok... már nem hiszek semmiféle kezelési lehetőségben, meg még újabb orvosban.
2017. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!