Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet eljutni egy tb...

Hogyan lehet eljutni egy tb pszichologushoz?

Figyelt kérdés
Csak elkell menni minden elokeszulet nelkul? Hallottam azt is hogy haziorvosnal kell kerni beutalot. Barhova lehet menni vagy csak oda ahova "tartozunk"? Ma szeretnek mar beszelni egy pszichologussal de nemtudom hogx megy ennek a folyamata. Vmint meg eleg fiatal vagxok egyedul mehetek e szuloi engedely nelkul? A segito valaszokat koszonom

2017. febr. 18. 08:21
 1/6 1 srác válasza:
Bárhova mehetsz megetsz házi doki által is.én is voltam.kerestem egyet és elmentem hajrá
2017. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 1 srác válasza:
Beutalo sem szükséges be mész a korházba és kérsz időpontot ennyi. 1es voltam
2017. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyű bekerülni, csak ha komoly gond van, akkor foglalkozik veled. Telefonálj a megadott számon, jó esetben egy alkalomra behív, aztán eldönti, hogy vállal-e. Házidokis beutaló nem kellett nekem, az a pszichiáterhez kell a mi körzetünkben.
2017. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Es akkor most akar ugy is lehet hogy utnak indulok keresek egy korhazat es be is tudok menni meg ma a pszichologushoz?
2017. febr. 18. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy tudsz. Kezdjük ott, hogy szombat van. Ilyenkor jó esetben egy darab pszichiáter van bent ügyeletben, aki a sürgős, értsd őrjöngő, éppen öngyilkosságot elkövető, stb. beteget látja el. A legtöbb helyen egyébként is csak pszichiáterek dolgoznak, azok pedig nem beszélgetnek veled, hanem felírnak egy gyógyszert és mehetsz haza.
2017. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sürgős hívjál fel egy lelkisegélyt, ott van a Kék Vonal, ingyenes is. Pont arra vannak kiképezve, hogy a lelki problémákkal, krízisben lévő fiatalokkal foglalkozzanak: 116-111

[link]

2017. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!