Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi a franc volt?

Ez mi a franc volt?

Figyelt kérdés

Szoktam este sírni, ez így oké. Vannak gondjaim mint másnak is. Ma is szokásosan sírhatnékom volt, mert meghíztam 58 kilóra és vacsoráznom kellett a szüleimmel és hányingerem volt a lefekvésnél magamtól meg a kajától is.

A lényeg, hogy sírtam egy sort az ágyban és ahogy a karjaimat néztem valahogy lejátszódott a fejemben, hogy mi lesz a meghízok, és most is annyira gusztustalan vagyok, és elkedtem ütni a kezem. Az agyam mintha magától akart volna cselekedni.

Fél órán keresztül ezzel sínylődtem utána meg nagyon rosszul éreztem magam. Fel kellett üljek az ágyban. Nem kaptam levegőt, az izmaim begörcsöltek és leizzadtam. Vég leírni is rossz. Utána fél órát reszketett a kezem.

Nem tudtam irányítani vagy abbahagyni a reszketést.

Valaki meg tudja mondani, hogy mi volt ez?

17/l



2017. febr. 19. 02:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű stressz. Amúgy nem azért, de anorexiás vagy, vagy csak nem tudsz aludni és ilyenekkel szórakozol?
2017. febr. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mész pszichológushoz? 58 kiló egyáltalán nem sok.
2017. febr. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pánikrohamod volt. És 58kiló egyáltalán nem sok..
2017. febr. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pánikroham. Ha szeretnél, írj nyugodtan privátban, voltak hasonló tapasztalataim.:-)


23/L

2017. febr. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 59 vagyok és csak egy évvel idősebb mint te. Régen 50 alatt voltam mindig piszkáltak hogy anorexiás vagyok mert a magasságomhoz ez kevés. Mióta híztam sokkal csinosabbnak tart a környezetem meg én is magamat és így is vékony vagyok. Egy pszichológust keress fel mert esélyes hogy étkezési zavaraid vannak vagy épp kialakulóba van valami. Jobb most megelőzni a problémát.
2017. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ne ezen agyalj állandóan, mert bele fogsz bolondulni. Egyszerűen az agyad így reagálta le azt a sok negatív gondolatodat.

17/f

2017. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyszerű idegroham. semmi "nagy" baj sincs.
2017. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás. 155 cm vagyok és csak simán kövér. Próbálom szeretni magam de ehez az kell, hogy lefogyjak. Addig nem tudok megszabadulni az ilyen gondolataimtól. Voltam már stresszes de az nem ilyen volt, hogy attól féltem, hogy kinyírom magam.

(Nem járok pszihológushoz egyébként) köszönöm, hogy válaszoltatok.

2017. febr. 19. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Na, hát ha nem jársz pszichológushoz, akkor úgy gondolom, érdemes lenne.

Azon kívül, ha zavar a súlyod, elkezdhetsz valamit sportolni akár. A hangulatodon is segít.

2017. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden második nap edzőterembe járok 2 órát kb. Most is izomlázam van. Futni is szoktam ha melegebb idő van. De a kajámon is változtatnom kell. Pszihológushoz meg nem merek menni, mert félek, hogy kiderül, hogy kattant vagyok.
2017. febr. 19. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!