Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek ennyire?

Miért félek ennyire?

Figyelt kérdés
Félek a férfiaktól. Volt dolgom zaklatóval, de nem volt végül semmi durva. Soha nem erőszakoltak meg, sem semmi hasonló, nem emeltek rám kezet.. Kellemetlen élményem az volt, exem erőltette a szexet amikor még nem akartam, akaratom ellenére a kezemet a nemi szervére akarta tenni, azt akarta simogassam ott, hozzámnyomta amikor felállt neki.. Mivel igyekeztem mindenben a kedvére tenni ő ezzel visszaélt és ha valamit nem akartam úgy csinálni, ahogy ő akarta, akkor "büntiből" nem találkozott velem stb. Vagy ha valamit nem tettem úgy, ahogy ő jónak talált, akkor az én véleményemet semmibe véve a sajátját erőltette rám amig el nem fogadtam, de nem mindig sikerült, és ez nem tetszett neki. Ilyenkor hisztériázott, magyarázott, kiakadt. De ezeknél nem volt semmi durvább, ami miatt ennyire kellene félnem. Elég, ha a pasi felemeli a hangját rám, máris megijedek és a fejemben látom, hogy mi lesz a köv lépése, a verés.. Egyszerűen nem tudok bizni :/. Miért lehet ez?
2017. febr. 22. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Trauma utáni stressz a betegséged neve. El kell menned pszichológushoz!
2017. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretném elbagatellizálni a dolgot, de felnőtt embernél ennyi még nem okoz traumát... ahhoz több kell. Sokkal valószínűbb, hogy valamilyen gyermekkori, elfojtott emléket idézett fel az exed viselkedése...
2017. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!