Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem, talán...

Mi történik velem, talán megőrültem?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy fürdés után voltam, kapcsoltam volna fel a lámpát a szobámba, de ekkor kiégett hirtelen a villany, én meg nagyon megijedtem, mintha egy árnyat is láttam volna elsuhanni a félhomályban. Pár perc múlva visszamentem, de mint mindig, úgy éreztem, figyelnek, főleg a babák a polcomon. Elkezdtem sírni, majd leoltottam a villanyt, most meg nem merek kimenni a takaró alól. Miért érzem úgy, ha egyedül vagyok egy szobában, mintha figyelnének? Amúgy néha amúgy is látok árnyakat elsuhanni. (De története is van, mitől és mióta félek, egy film megnézése óta, kb három éve.)

14/L



2017. febr. 23. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínű a film miatt van ez amit megneztel.

Rossz elmenykent maradt meg benned.

Szoval 11 évesen néztél valami olyat amit nem kellett volna.

Ha olyan erzesed van hogy figyelnek abba bele is orulhetsz, ezt ugy ertem hogy elkezdesz majd szorongani.

Beszélj a szuleiddel, mond el nekik mi a baj es találtok ra megoldast.

2017. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon félek, hogy valaki ott van mögöttem és figyel. De csak ha egyedül vagyok egy szobában. Néha, ha nem ülök, akkor a falnak préselődök, nehogy mögöttem legyen valaki, és a tükörbe is sokszor félek belenézni, nehogy ott legyen benne. A szüleimmel pár hete beszéltem, nem nagyon foglalkoztak vele, aztán nemrég újra megkérdeztem, azt mondta, üldözési mániám van, de semmi többet.
2017. febr. 24. 06:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleg szomoru hogy a szüleid nem foglalkoznak ezzel.

Akkor szolj a nagyszüleidnek vagy a suliban az osztályfőnöknek.

2017. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elmondtam újra apának, mert ő volt csak ott. Most az öcsém és ő ezzel viccelődnek egyfolytában, és engem neveznek hisztisnek, mert elegem van ebből. Utálom, hogy sosem vesznek komolyan és mindig hisztisnek neveznek.

A nagyszüleimmel alig találkozok, de amúgy sem segítenének, az osztályfőnököt meg biztos nem érdekelné.

2017. febr. 25. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az osztályfőnököt kéne, hogy érdekelje. Valamint iskolapszichológusotok esetleg nincs? Egyébként szerintem sokan szoktak félni a sötétben, de úgy néz ki, te azon a filmen nem tudod túltenni magad. Valahogy a szüleiddel sem ártana megértetned, hogy ez nem vicc, ez komoly, és szenvedsz tőle. Csak nem hagynak szenvedni.

2017. febr. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elolvastam dolgokat és paranoiás lettem, köszi én is szeretlek XD amúgy nem tudom megoldódott-e de ahogy fentebb mondták mond meg, hogy szenvedsz tőle és nem vicc.
2018. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!