Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Megőrültem?

Mi bajom van? Megőrültem?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsán érzem magam,hangulatingadozásaim vannak egész nap, egyszer csak az ágyba fekszek és nézek ki a fejemből,semmi tervem a jövőre, nem találom értelmét az emberiség létrejöttének, vagy akár az életnek, nagyon furcsa gondolatok jönnek rám, néha régi rossz emlékek, néha pedig ilyen teljesen alaptalan gondolatok, ilyen összevissza hülyeségek, aztán van amikor egyszerüen nagyon jól vagyok, tele vagyok tervekkel, rajzolgatok, gitározok,elképzelem hogy nyomot tudok hagyni a földön, lemegyek sétálni és ilyenkor fel tudom használni a kusza gondolatokat, és tudnak születni érdekes kis versek, dalszövegek. Van egy barátnőm is nagyon szeretem, és direkt úgy alakítom a dolgokat hogy ez rá ne hasson ki....de rám meg annál inkább kihat, minden kis apró tette kiválthatja nálam a legnagyobb boldogságot, vagy éppen a meg akarok halni érzést, rettenetesen érzékeny vagyok mindenre.Ezen kívűl sokszor vannak pánikrohamaim. Nem szeretem az embereket, a felszínességük, és a rossz akaratuk miatt. De visszatérve nem tudom mit csináljak, vagy mi bajom van?
2017. jan. 17. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Énis voltam igy, és anyám aztmondta hogy törődjek bele, nemfogom megváltani a világot és nemis kell.

Amit csinálhatsz: "Hass, alkoss, gyarapits"

2017. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!