Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 hét alatt hozzá lehet...

Róbert dávid kérdése:

3 hét alatt hozzá lehet szokni egy antipszchiotikumhoz?

Figyelt kérdés
Azóta szedtem ezt a szart reggel 400 mg ot, viszont nem tudtam tőle aludni insomniás lettem és nem tudtam aludni tőle ,ezért most teljesen letettem orvos utasítása nélkül, mivel lázas az orvosom és nemtudok vele beszélni.Namost lehetnek elvonási tüneteim vagy ennyi idő alatt még nem alakul ki hozzászokás?
2017. febr. 24. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezt egy módon tudhatod meg. Ha nagyon le akarsz állni inkább fokozatosan csökkentsd az adagot, a 400mg nem egy lightos adagnak hangzik.
2017. febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha beszednék helyette 50 vagy 100 mg ot? Tudom nem vagytok orvosok de lehet valakinek van tapasztalata a gyógyszerről, az is pörgetne? Mert olyan voltam tőle mint aki kokainozik
2017. febr. 24. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Na de melyik gyógyszerről?
2017. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
seroquel xr
2017. febr. 24. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz aludni, vegyél be lefekvés előtt egy Frontint (de csak ha előtte megbeszélted ezt is az orvosoddal!). Engem az úgy kiütött anno, hogy napközben sem éreztem az antipszichotikum (Abilify) állítólagos élénkítő hatását...

Viccen kívül: nem, ne tedd le a gyógyszert, ha nem beszéltél előtte az orvosoddal! Amúgy az antipszichotikum elvileg nem okoz függőséget, azt a szorongásoldók szoktak.

2017. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!