Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre van hajlamom...

Pánikbetegségre van hajlamom vagy az lennék? Vagy sem.

Figyelt kérdés

2 honapja kezdodott mikor ebredesem utan nehezlegzest tapasztaltam. Mindenfele vizsgalaton voltunk, eredmeny: minden rendben csak asztmas vagyok. Kaptam gyogyszert amit fujok es jobb lett! Sokat olvasgattam itt a pánikbetegségrol... tul sokat mar szerintem..

Az elmult ket napban minimalisan olyan mintha alomvilagban elnek. Neha erzek gombocot a torkomban. Ezek a tuneteim semmi mas. Mellesleg nem felek semmilyen tomegkozlekedestol( napi szinten megyek busszal)! Nem felek sem a repulestol kb semmitol.. ÉN SZERINTEM egyszer megéltem pánikrohamot de nembiztos, hogy az volt! Csinaltam mar tesztet ami azt mondta, hogy nincs hajlamom rá! Mellesleg a nap reszeben nevetek boldog vagyok( az osztaly bohoca vagyok:)) de megis zavar ez az allapot.. ugye nem az?


2017. febr. 24. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon fiatal vagy, mert nagyon naivan látod a dolgokat.

A pánikroham, nem pánikbetegség, van olyan akinek csak egyszer-kétszer van rohama, ök nem pánikbetegek.

Erre nincs teszt, csak kitöltöttél valami hülyeséget a neten.

2017. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!