Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek egyszerre jobban es...

Lehetek egyszerre jobban es rosszabbul Frontin 0,25 mg (1reggel és este 1 db) tablettától amit pánikbetegségre és erős szorongasra szedek?

Figyelt kérdés
Ha nem veszem be szédülök, nem tudok elindulni itthonról,remegek. Ekkor beveszem ami egy idő utan lenyugtat de úgy elnyom,hogy elaszom majd később felriadok. Reggel meg olyan vagyok mint akit agyonvertek. Tompa fejfájás, hányinger és ettől ujra csak ugy erzem be kell vennem.

2016. dec. 4. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Pánikbetegségre, és erős szorongásra max a háziorvos ír Frontint. Én is hasonlóképpen kezdtem...pánikrohamok, amit a háziorvos próbált meg kikúrálni. Nálam nem vált be, végül pszichiáterhez kerültem. Így másztam ki belőle..

A válaszom: Igen, lehetsz olyan állapotban, ahogy leírod. Ronda dolog a pánik..

2016. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Akartak adni más gyogyszert is csak én nem akartam egyenlőre,mert többször kijöttem ebből a dologból már életem során,de valahog most ez fél éve nem javul csak romlik.
2016. dec. 4. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A Frontin nem gyógyszer, hanem orvosság, ráadásul függőséget okozhat. Ha gyógyulni akarsz, fordulj mélylélektani módszerekkel (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi) kezelő terapeutához.
2016. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A Frontin nem gyógyszer, hanem orvosság, ráadás"


Elmondanád, mi a különbség?

Ja, meg arra is kiváncsi lennék, hol lehet ilyen mélylélektani pszichiáterre találni? ( bocsi, de már legalább 30x olvastam ezt a javaslatodat, és kíváncsi lettem)

2016. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom neked és talán az utolsó előttiben megmarad a remény hogy valaki értőlovasáshoz is ért.

Gyógyszer:ahogy a neve is mondja hosszas szedés után a betegség megszůnik. A beteg újra egészséges ember lesz mert a gyógyítószer kikúrálta.

Orvosság:panaszokat enyhít, okot nem szűntet. Elfedi a test jelzéseit amit egy adott betegségre ad. Pl fâjdalomcsillapító-ha valakinek rohad a foga hiába tömi magába amint abbahagyja a rossz fog ugyanúgy fáj. Ez nem gyógyulás.

A xanax pl és társai a második esethez tartoznak.

Minden pszichológus foglalkozik hasonlóval. Ha nem akkor kérésedre továbbirânyít. Az ember aki kész arra hogy mentális betegségből gyógyuljon meg fogja találni a megfelelő segítséget. Ha nem találja még nem szenvedett annyit hogy elérjen a mélypontjához amikor már akarja a változást és hajlandó tenni érte.

A kérdezőnek tanácsolom hogy ha egyelőre marad is a gyógyszer mellette kezdjen el egy intenzív terápiát ahol elgondolkodhat azon melyek azok az érzelmek amiket mindig elnyomott magában és szorongássá alakult. A pámikroham csak egy elfajult szorongás aminek ha nem találja meg az illető az okait akkor marad.

2016. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mélylélektani terápia első sorban az integratív terápia. Tájékozódhatsz a www.integrativ.hu honlapon
2016. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!