Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Debreceni pszichológust tud...

Debreceni pszichológust tud ajánlani valaki? Van esélyem megváltozni? (Lent)

Figyelt kérdés

Úgy érzem teljesen elvesztem a félelmeimben.

Félek kimenni az utcára az emberek közé, rettegek az új helyzetektől.

Ez már az egyetemi teljesítményemre is kihat, van pár barátom de velük is az interneten játékon belül tartom a kapcsolatott élőben kínosan érzem magam.

Külsőmre nagyon figyelek próbálom a maximálisat mutatni, de azt érzem lenéznek az emberek vagy megszólnak.


Itthon a szüleimmel megpróbáltam erről beszélni de nem érdekelte őket, inkább én vagyok a hibás érte. Sosem volt szoros kapcsolatom velük. Egyke vagyok, úgy kezeltek mintha mindenkitől különb lennék. Mindent megvettek nekem csak ne beszéljek más gyerekekkel, ne játszak velük. Ezt egészen gimiig húzták, onnantól hatalmas veszekedések és harcok voltak.


Most ott tartok sírok, szorongok. A videójátékokba menekülök. Egyre többször, a halálra gondolok. Saját magamtól is megijedek.


19L


2017. febr. 26. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
klinika, kenézy. jók
2017. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Miért nem próbálsz meg nyitni mások felé? Én szívesen beszélgetek veled ha kell tudom nem ilyen egyszerű. Én is voltam ilyen helyzetbe/vagyok is még. Egy két jó barát bármikor tudna segíteni csak ne az interneten tartsd a kapcsolatot velük.
2017. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha szeretnél beszélgetni,nekem is írhatsz.
2017. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Egészen véletlenül akadtam rá a kérdésére...


Szívesen fogadom, ha tudunk időpontot egyeztetni!


Kérem keressen a 30/287-0127-es telefonszámon munkaidőben!

2017. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!