Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek megváltozni és elég...

Kezdek megváltozni és elég para. Mit jelentenek ezek az apró kis jelek?

Figyelt kérdés
A legdurvább, kitrancsírozós, pszihopata horrorfilmeket is hidegvérrel végignézem, sőt van hogy az ember bénázásain még röhögök is. Multkor elképzeltem, hogy meghal a családom és azt furcsállom, hogy amikor pár hónapja ezt tettem, nagyon rosszul lettem és napokig ezen rágódtam, most meg hidegen hagyna. Továbbá néha hirtelen csak úgy elkezdem bántani magam pl.: ráverek a kezemre térdemre és fejemre. Mostanában néha random elkezd rángatózni egy kis rész a testemen, vagy csak úgy összeesek, ami általában úgy történik, hogy az egész fejemet mintha összenyomnák aztán a melkasom megtelik (ezt csak úgy érzem) és aztan homályos lesz a kép és összesek, aztán persze simán felállok, semmi baj nem történik.
2017. febr. 24. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Atyaég. Szerintem fordulj orvoshoz.

Erről azok az elmebeteg emberek jutnak eszembe akiket egyszer egy filmben lattam. Ugyanazt csinaltak amiket leírtál. Ők dilihazban voltak.

2017. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bíztató......
2017. febr. 25. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elejére még rávágnám azt, hogy esetleg tinikor miatt van, bár nem mondtad, hogy hány éves vagy, viszont a rángatózás és az összeesés nem normális. Keresd fel a háziorvost!
2017. febr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztató...hát azért írtam hogy szerintem menj orvoshoz ezzel! Ha neked ez nem jutott eddig eszedbe akkor szomorú.
2017. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!