Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye el fog múlni? 4 hónapja...

Ugye el fog múlni? 4 hónapja lakunk pesten a párommal. Egy kisebb városból jöttünk. Ott nem volt semmi gondom, de mióta itt lakunk nagyon ijedős lettem.

Figyelt kérdés

Minden zajtól összerezzenek minden hangos beszédtől összeszorul a gyomrom,remegek.

Nem érzem biztonságban magamat az utcán.Pontosabban ott még csak csak de a tömegközlekedési járműveken nagyon félek.

Kb 3 hónapja vannak ilyen gondjaim azóta nagyon aluszékony,fáradékony, dekoncentrált vagyok.Nem tudom hogy ezek összefüggenek-e a félelemmel.Buszon pl.mindig már előre nézem a megállót hogy száll-e fel olyan aki kiabál,részeg... Volt már hogy felszállt ilyen a buszra én meg vagy még ott vagy a következő megállóban le szálltam mert rosszul voltam.

Mi lett velem? El fog múlni?


2017. febr. 27. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

El.


Nézd: kezdj magnéziumot és B vitamin komplexet szedni, mindkettő erősíti az idegeket. Másrészt: a fővárosban cca 1.8 millió ember él, akiket nem késelnek meg, nem részegek és nem rettegnek egész nap.


Kezdd el felfedezni a lakókörnyezeted, és meglátni Budapestben a sok szépséget.

2017. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Idővell elvileg meg kell szoknod, bár elhiszem, hogy nagyon nehéz és rossz vidékről, nyugott környezetből ebbe a rod.hadő, zűzös, undoríttó fővárosba átköltözni. Kitartást hozzá! Probáld szokni, ismerni a környezeted és elfogadni.
2017. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!