Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idős korában fordul...

Mennyi idős korában fordul meg az ember fejében először az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi idős korában karambolozik egy autó?
2017. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Kétlem hogy ez kor függő lenne.

Szerintem normális embernél soha.

2017. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem eloszor 6-7 evesen fordult meg.
2017. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
45%
Szellemileg ép embernél soha. Tehát nem korfüggő..
2017. febr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Van aki már a pólyában folyton ezen rágódik, és még is elég hosszan elvegetál az életben! Ezért nem tisztel sem istent, sem embert, minden erről szóló tanfolyamot puszta sarlatánságnak, lehúzásnak tart! Úgy érzi, minden élő, de még a holtak is, csak az Ő vérét szívják!
2017. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
11%
Csak a gyönge, és önző ember gondolkodik ezen. Aki nem gondol a szeretteire, és arra, milyen szomoruságot okozna tettével, az önző alak. Az élet minden nap hozhat változást, és örömöt. Arra kell gondolni, ami most aggaszt, gondot okoz, fontos lesz holnap,egy hét múlva, egy év múlva.Ha nem, akkor kár vele foglalkozni. Ha fontos, akkor tegyél róla, hogy jobbá váljon. Nyomorék, rákbeteg, süket, vak ember élni akar, Te miért gondolkodol ezen? Mi hiányzik?
2017. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindent tud 0001 válasza:
14 szerintem mert a barátnőm már fantáziál róla
2017. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
6-8 ez elég sok mindentől függ de akkorra már tudja, hogy mi is az én legalábbis így emlékszem.. és de hiszek Istenben az előző kommentre reagálva
2017. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért fordul meg egyáltalán ilyen kérdés az ember fejében?
2017. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

NE érveljetek már azzal, hogy az öngyilkos nem gondol a szeretteire!

GYEREKEK, minden öngyilkos jelöltnél megvan a 'cry for help jelenség', amikor tudatja magáról, hogy mit érez, akár éveken keresztül is segítséget remélve. Van, aki akár vagdossa is magát...

Nos, nem tudom, hogy mennyire szeretheti egy olyasvalaki az öngyilkost, akinek nem tűnik fel, hogy vágásos díszítik a karját, vagy nem furcsállja, hogy állandóan depis, és még nyáron is csak pulcsiban hajlandó kimozdulni.

Ezek olyan jelek, amik igen is feltűnnek egy olyan emberen, akit szeretek. Legalábbis én már azt is észreveszem, ha a szeretteim csak egy icipicit elkenődnek, egy hónapokon, éveken átívelő mentális problémát hogyne vennék akkor észre?

Ha valaki eljut az öngyilkosságig, akkor nem ő önző, hanem inkább a családja/barátai, aki nem figyeltek oda rá. Egy hét alatt el is felejtik, a halottnak meg jobb lesz így.


21/L

2017. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!