Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzem be az extasy...

Miért nem érzem be az extasy jobb hatásait már?

Figyelt kérdés

több mint egy éve hogy először kiprobaltam, de egy pár hónapja már nem érzem a jo hatásait a boldogságot a barátkozást a feldobottságot nem pörgök tőle csak belassulok meg bedepizek kicsit, nem csinalom olyan gyakran 2 havonta 1szer vagy 2szer próbáltam hogy 2 darabot egy éjszaka ,azt se hinném hogy szar lenne mindegyik amit kapok probaltam különbözöeket egyik se volt gyenge eki a többi embernek bejött.Volt már valakinek ilyenje?


Valami baj van az agyammal szerintem.Gondoltam arra hogy szegyenlem magam és nem birok feloldodni de a szer a gátlásokat szorongást mindig feloldja nem? egyébként (ez jozanul de ekizve is ugyan ez)ugy érzem nem vagyok benne a saját lelki világomban mintha magamon kivul erzem a dolgokat a tekintetemet nem birom iranyitani össze vissza nézelődök az utcán a perifériámba megy el egy vadidegen nem is kéne hogy lássam de hirtelen ráfókuszálok , nem veszem észre hogy mitcsinalok , mintha 2 szinten lennék


TEHÁT HOGY TISZTAZZUK!

Nem kabitoszert akarok venni/eladni , Nem azt kérdezem mennyit vegyek be hogyan lojjem be semmi ilyesmi dolog.

Semmi illegálisat nem akarok itt az interneten csinalni ne is irjatok ilyesmikkel kapcsolatba csak az érdekel hogy milyen mentalis bajom lehet-e, volt-e már valakinek hasonló. Koszi


2017. febr. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Téged nem diagnosztizáltak véletlenül figyelemzavarral vagy hiperaktivitással? Azoknál az embereknél vált ki fordított hatást a stimuláns. A speedet régen ennek kezelésére hasznâlták, ma a Ritalin hasonló. Más ötletem nincs. Hasonló gondokkal küzdöttem, én ma a kávéval nyugtatom magam ami egészséges embert pörget.
2017. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, minden drog idővel veszít a hatásából (és nem a "jó" irányba), mert a szervezet toleranciát fejleszt ki rá. Az élvezet, a kellemes érzés (ami egyébként is illúzió) idővel elmúlik, először azért csinálja tovább az ember, mert hiányzik neki az az élmény, aztán meg már azért, hogy az elvonástól ne legyen rosszul.
2017. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én ritkán csinálom és akkor se sokat, más meg gyakran és sokat de ugyan olyan nekik, amit mondtal hogy a jo erzes csak illuzi azt kifejtened? lehet van benne valami
2017. márc. 1. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!