Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen pszichés betegség,...

Az milyen pszichés betegség, ha egy kamasz gyermek azért nem alszik, mert nem akar felkelni, vagy nem akar/ fél egy új naptól?

Figyelt kérdés
A nem akar felkelni alatt nem azt értem, hogy meg akar halni, hanem pl kóma.. De nincs konkrét példa csak, mintha nem akarna az alvásból felkelni

2017. febr. 28. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem, hogy egy konkrét betegség, valami okának kell lennie, hogy fél az új naptól. Talán gondok vannak a suliban, csúfolják, vagy az otthoni légkör nem egészséges, ilyesmi okokra kell szerintem gondolni.
2017. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Iskolaban szeretik, otthon sincs gáz
2017. márc. 1. 18:48
 3/3 anonim válasza:
Én azért nem akarok aludni sokszor, mert akkor gyorsabban eltelik a nap, és iskolába kell menni, és én nem szeretek. Tehát ha fentmaradnák egész este míg nem csörög az óra, az nagyon lassan telne el, és olyan mintha késöbb kéne iskolába menni. De ha alszok, akkor egyböl eltelik mintha csak pisligtam volna
2017. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!