Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén tünetek ellen?

Skizofrén tünetek ellen?

Figyelt kérdés

Már jó ideje fenn áll a dolog, de az utóbbi egy hétben naponta többször elvesztem az egyensúlyom, és egyre kevésbé tudok koncentrálni dolgokra, illetve az engem körülvevő világra. Azon is egyre többször kapom magam hogy valaki beszél hozzám, és egy pillanat alatt, mintha kimaradtak volna másodpercek vagy akár percek és csak odacsöppentem volna és nem tudom hogy miről beszél.

Ezek ellen valamit tudok csinálni itthon ? Egyébként jó 8 órát minden nap szoktam aludni



2017. márc. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szedsz gyógyszert? Én szedek, de a negatív tüneteim nekem sosem javultak, mindig csak a pozitívak, pedig atipikus antipszichotikumot szedek. Mindig elfelejtek mindent, nem tudok egy dologra sokáig odafigyelni, nekem is van, hogy így "elbambulok" vagy nem tudom hogy mondjam, és minthogyha semmi se lenne igazi. Jársz pszichiáterhez? Azzal kéne megbeszélned.
2017. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
közelgő agyvérzés? én teljeskörű kivizsgálást csináltatnék pszichiáterrel, koponya ct-vel, vérképpel stb
2017. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Antipszichotikumot kell szedni.
2017. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh semmit sem szedek, nem gondoltam komolynak sosem. Az utolsó 1-2 hétben na most is mondom mit írok... nem igaz... Szóval na majd írok később, arra a gyógyszerre rákeresek, köszönöm mindenkinek
2017. márc. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!